Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez mi? Kangörcs? 18L

Figyelt kérdés

Kiderült, hogy tetszik a barátomnak egy egy lány, talán rajta kívül is van még másik, több lány.


A kapcsolatunk nagyon jó, kisebb gondok akadnak, se semmi extra.


Nemrég az egyik haverja részegen kikotyogta, hogy mi a helyzet. Persze az elején célozgatot, de utána kiszedtem mindent belőle.


Gerjed egy ismerősére, nagyon szívesen lefeküdne vele, amit a lánynak el is mesélt. Jóban vannak, a haverja szerint látszik amikor beszél vele, hogy odáig van, nagyon bejön neki, mindig bensőségesen dumálnak, közel áll hozzá, alig pár cm.re.


Most ezzel nekem kellene foglalkozni?

Ez csak ilyen "kangörcs"?


2015. júl. 4. 14:51
 1/7 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem igen, kellene vele foglalkoznod.
2015. júl. 4. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy csak egy kis újdonságra vágyna a barátod, amit a vitáitok miatt nem kap meg, nem érzi, hogy fel lenne pezsdülve a kapcsolatotok. Vesd be a női bájaidat, invitáld szexre többször, és változatosan, újításokkal. Csábítsd vissza. Ha erre sem változik a szitu, akkor kalap-kabát neki.
2015. júl. 4. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Interferencia ***** válasza:
Nem tudom, mit értesz kangörcs alatt, de bizony ezzel már kellene foglalkozni.
2015. júl. 4. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 TallandThin Boy ***** válasza:
Fel kell rázni a kapcsolatotokat. Nem kapja meg amit akar, ezért más lánynál keresi.
2015. júl. 4. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Konkrétan fordított esetben úgy kihajítanám a csajt hogy a lába nem érné a földet
2015. júl. 4. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nem. Alapból ez egy dolog a pasiknál.


Az, hogy ő ezt kapcsolatban teszi, az annak a jele, hogy nem vagy neki elég jó.

2015. júl. 4. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
ezt bírom, h sokaknak csak a szexig jut el az agyuk, ha csak azzal lehet egy férfit megtartani, akkor elég sz** a helyzet sztem.
2015. júl. 4. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!