Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy lehet túl tenni rajta magam?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet túl tenni rajta magam?

Figyelt kérdés

Első kapcsolatom. Idén lettünk volna 5. éve együtt. Viszont 3 hónapja szakított velem. Azóta is beszélünk de sajnos be jött egy harmadik fél. Azt mondja jól érzi magát vele, stb. De velem se akarja megszakitani a kapcsolatot. Ígéretek vannak, hogy később még úgy is együtt leszünk, szül nekem babát, s boldog családunk lesz. De most éljünk. Most szórakozzunk.

Én rohadtul szeretem, nehezen birom elviselni ezt az állapotot. Hiszek benne hogy tényleg Ő szül nekem egy kis lányt. De addig mit tegyek?

Minden nap kínszenvedés.

Köszönöm hogy elolvastad. S a segítséget.


2015. júl. 4. 16:56
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Ne haragudj, de te normális vagy? Sőt az exed sem 100-as.

Ilyen nő kell neked? Ez a kispics**ä nagyon hülyének néz.

2015. júl. 4. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ez egy meglehetősen gusztustalan lépés részéről, hogy még mindig hiteget téged és mindenfélét megígér..

Ilyet nem szabad csinálni, pláne így nem, hogy te még szerelmes vagy belé, de azért beléd rúg még 1-2-t azzal, hogy elhitet veled mindenféle baromságot és úgymond nem enged el.


Most ő komolyan elvárja, hogy te szépen nyugodtan várd meg, amíg ő együtt van valaki mással, mással fekszik le, mást csókol stbstb, aztán majd ha úgy gondolja levesz a polcról és visszamegy hozzád, isten tudja mennyi időre?


Szerintem felejtsd el ezt a lányt, mert ennél mindenki jobbat érdemelne. Keress olyat, akinek TE vagy az egyetlen és egyedüli és nem csak a szája jár, hogy majd így meg úgy lesz.

2015. júl. 4. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Nem, tudom hogy nem vagyok normális. De egyszerűen én még mindig szerelemből ragaszkodom hozzá. :/

Próbálom felejteni, de nem megy.

2015. júl. 4. 17:03
 4/11 anonim ***** válasza:
Úgy, ha megszakítasz vele minden kapcsolatot éd álmodozol közöd jövőn, ha elengeded és idővel nyitott leszel egy új szerelemre.
2015. júl. 4. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Az a baj hogy ezzel én is tisztában vagyok. Mondtam neki, hogy elnézek sok mindent, megbocsájtok sok mindent. De ha lefekszik valakivel azt nem. Én sem tettem meg soha, sőt nem is beszélgetek se neten se sehol máshol lányokkal mióta Vele vagyok. Szóval igen..néha tényleg úgy vagyok hogy oké ez van. Van lehetőség ismerkedni, talán új "kalandba" belevágni..mindez tart egy fél óráig aztán elmegy az önbizalom. Hogy nem, én ezt nem bírom megtenni mert még mindig szeretem
2015. júl. 4. 17:10
 6/11 Mumusan ***** válasza:

A szerelmet túlértékelik. Egy olyan érzés, ami múlandó. Persze rengeteg adrenalin, meg szépség, de elmúlik ha nem maradsz vele.

Nem érdemes tervezgetned a jövődet vele, mert nincs jövőtök. Lépj hát tovább, és Engedd el.

2015. júl. 4. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Igyekszem megfogadni a tanácsaitokat. S köszönöm még egyszer hogy időt szakítottatok a kérdésemre! :)
2015. júl. 4. 17:34
 8/11 Rózsák Királynője ***** válasza:
Töröld ki minden elérhetőségét és ne foglalkozz vele. Foglald el magad valamivel. Biztos van valami amit nagyon szeretsz csinálni. Tedd azt. Ha eszedbe jutna a kedves hölgy, emlékeztesd magadat arra, hogy milyen is ő valójában, valaki, aki téged egyáltalán nem tisztel!
2015. júl. 4. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Kitörölni még nincs szívem. Sőt sajnos minden jelszó, stb róla szól. Viszont hála isten újra sikerült elkezdeni dolgoznom, így az hétköznap lefoglal. :)
2015. júl. 4. 17:41
 10/11 anonim ***** válasza:
Ha szereted a bc2 t, esetleg bf3 at, akkor gyere lőni, az ilyenkor a legjobb orvosság.
2015. júl. 4. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!