Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy megcsalast el lehet felejteni, legalabbis tul lehet tenni magad rajta?

Figyelt kérdés

A baratommal 1 eve vagyunk egyutt ..mindketten 16 evesek vagyunk ,tudom hogy meg mindketten fiatalok vagyunk ...


7 honap utan megcsalt es nagyon fajt ,megalazva ereztem magam ,de bocsajtottam ....ez tortent 5 honapja ...



en nagyon feltekeny vagyok/voltam azota ,mindenkitol feltem,tobszor monta hogy vege de 1 napig birta ki nelkulem csak..


a hamis legjobb baratnom azt olyanokat mondott hogy megcsalt tobszor azert is sokas veszekedtunk de a szivem neki hitt


am torodik velem,mindent megad nekem ,eskuvore visz,haza hozzajuk..szoval maskepp minden rendbe...1 szakitottunk s ra irt egy lanyra..kuldott neki puszit iss..1x szivet iss..d megeskudott hogy semmi sem volt koztuk ...



am most eszrevettem hogy anyira sokat mar arra a megcsalasra nem gondolok..o azt monta hogy a lany megcsokolta ot s ellenkezett ...persze csak azon jar az eszem hogy boszut alljak a lanyon ..de valahogy nem gondolok anyit ugy ra...


szerintettek kezdek tul lepni rajta?



2014. dec. 26. 10:59
 1/4 anonim ***** válasza:
Tök mindegy, mert úgysem maradtok együtt már sokáig. 16 évesek vagytok. Nem lesztek férj és feleség.
2014. dec. 26. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
nem mind1...megcsalas az megcsalas ..hha 16 eves ha 26 eves lennek
2014. dec. 26. 11:04
 3/4 anonim ***** válasza:
szerintem töbször is megcsalt te csak azért kellesz neki hogy legyen egy csaj mindíg kéznél
2014. dec. 26. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ahogy a hármas mondja. Nem akar egyedül maradni, te vagy az, aki ha nincs más, tud hozzád menni.
2014. dec. 26. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!