Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valaki miért ragaszkodik minden áron egy olyan kapcsolathoz, ami nem működik?

Figyelt kérdés
Egy nagyon kedves barátról van szó. Már jó pár éve kapcsolatban vannak a párjával, együtt is élnek, de lassan 1 éve folyamatosan vitatkoznak. A viták nagy részét a srác kezdeményezi, kiabál is a barátnőmmel. A barátnőm szereti a fiút és azt mondta nekem, hogy nem akar egy több éves kapcsolatot eldobni. Én ezt is megértem, de a srác elég rosszul bánik vele, a barátnőm sokszor szomorú miatta. Tanácsoltam már azt is, hogy beszéljen a sráccal erről, de a srác nem akar beszélgetni, sőt ilyenkor is felemeli a hangját. Ráadásul ha mennek valahova állandóan a csajokat nézi, meg barátnőm előtt megjegyzéseket tesz "hogy hú de jó csaj, meg milyen jó feneke van" stb. Már sajnálom őt, meg sokszor panaszkodik a srácra. Mondjuk ezek után én már nem bírnék ezzel a fiúval együtt lenni. Igazából őszintén elmondtam neki a véleményemet erről. Szerintem ő is érzi legbelül, hogy nem jó így, mert azt mondta, hogy úgy érzi már nem szereti a srác. Szerintem amúgy a srác, ha sikerülne összejönnie egy másik csajjal, akkor a barátnőmet azonnal dobná, csak ugye még nincs senki a láthatáron, így marad a biztosnál. Meg még azt is mondta barátnőmnek, hogy barátnőm úgyse kell más pasinak, csak neki. Na ez is milyen már? Véleményetek erről?
2015. júl. 6. 14:21
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Reménykedik a csaj abban , hogy lehet még jó , lehet még más a kapcsolatuk. A férfi teljesen tökre teszi, "Nem kellesz úgysem, más férfinak rajtam kívül". Ez nem építő hanem , romboló párkapcsolat. A barátnőd = lábtörlő. A srác marad a biztos pinánál, amíg nem talál magának más nőt. Kérdező ez egy nehéz helyzet, nem olyan könnyű egy ilyen kapcsolatból szabadulni. Barátnőddel ülj le, beszélgess el vele, hogy ez így nem kapcsolat. Nem az számít miatta vagytok együtt. Kérdezd csak meg tőle, miért jó neked ez így? Nem kell el fogadnia , lehet tenni is ellene. Sokkal jobb minél hamarabb, mielőtt nagyon pofára fog esni. Látszik hogy a srácnak, kicsit sem fontos a kapcsolatuk. Nem is akar beszélni vele, akkor beszélj te a barátnőddel de minél hamarabb..
2015. júl. 6. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Nyilvánvaló hogy a csávó nem szereti a barátnődet és elég gusztustalanul is bánik vele.


Mindenképpen szakítás lesz a vége, a kérdés az hogy a barátnőd ezt meddig hajlandó elviselni.

Ha a végtelenségig hagyja hogy a csákó bele törölje a lábát akkor is vége lesz.


Ezt a leckét a barátnődnek kell megtanulnia és úgy látszik nem hajlandó rá.

A tulajdonság amit ki kéne fejlesztenie úgy hívják hogy "belső tartás"


Amikor azt mondja hogy na ezt már nem, sokat tűrtem de most már elég és elhagyja.


Ezt a leckét mindenképpen meg fogja tanulni mert ha nem önerőből vet véget akkor a csákó fog becsajozni valaki mással.

2015. júl. 6. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem rángasd ki őt a hétköznapokból, csinálj vele közös csajos napokat. Próbáld bepasiztatni, olyan srácot keresni a kedves. No nem azért, hogy majd vele élje le az életét, hanem, hogy minél több olyan impulzust kapjon ami pozitív, ami segít neki abban, hogy rádöbbenjen van élet is a "halál" után... Hagy bókoljanak neki a fiúk, hagy lássa az elismerő tekinteteket a strandon, egy diszkóban, egy kávézóban, az utcán vagy bárhol. Nem szabad hagynod, ha elég kitartó vagy sikerülni fog észhez téríteni őt.
2015. júl. 6. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Sajnos vannak elvakultak, akiknek nem adhat az ember látást, sok ilyen ember van, hozzászokott már a sráchoz, nehéz elszakítani tőle, nagyon nagy dolognak kell történnie, vagy egy másik személynek kell jönni az életben úgy gondolom.
2015. júl. 7. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
4.Hiba jönne más, történhet akármi úgysem fogja ott hagyni. Ez már csak tapasztalat, volt ilyen kapcsolatom egy nővel és láttam hasonlót is. Itt fejben kéne neki el dönteni, hogy ott hagyja a palit csak keményen , határozottan.
2015. júl. 8. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
De elhagyja egy jobbért, én voltam már jobb, mondjuk nem volt nehéz dolgom. :D Igaz, mostanra van nálam is jobb valószínűsítem. :)
2015. júl. 8. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!