Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Észrevettem, hogy mostanában...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Észrevettem, hogy mostanában totál állat vagyok a barátnőmmel, és jobban ragaszkodik hozzám - miért?

Figyelt kérdés
Nem érdekel már annyira, ezt szépen fokozatosan érte el velem szemben. És azóta úgy kezelem, mint egy szimpla ismerőst, alig szeretkezünk, alig teszek valamit érte. Most pedig egyre inkább ragaszkodik, és kedveskedik. Miért csinálja?
2015. ápr. 12. 22:06
 1/5 anonim ***** válasza:
lehet csak nem akar elveszíteni
2015. ápr. 12. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
91%
Rájött, hogy elveszíthet?
2015. ápr. 12. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Inkább mondd meg neki, és felejtsd el. Ne játssz vele, ha már nem szereted. Ő még szerethet, és nem akar elveszíteni, de ha ez nem kölcsönös, ne húzd az idejét.
2015. ápr. 12. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Azért csinálja, mert érzi, hogy el fog veszteni, és azt szeretné, ha újra törődnél vele, újra szeretgetnéd őt.


Ha nem szereted, szakíts vele. Add meg neki az esélyt egy olyan kapcsolatra, ahol viszont szeretik.

2015. ápr. 12. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
3-4.jol leirta, mar csak egy ^"szegyelld magad"-dal toltanam meg:)
2015. ápr. 12. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!