Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem engedi hogy meghívjam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem engedi hogy meghívjam valamire, vagyis hogy kifizessek valamit helyette, miért?

Figyelt kérdés

Ha meghívom fagyira még azt is maga akarja kifizetni. Ha veszek neki pl. csokit. Azt se nagyon fogadja el. Azt mondja hogy ő rosszul érzi magàt ha költők rà. Màr beszéltem vele de làtszik rajta hogy szarul esik neki ha kifizetem a részét. Nem nagy tételekről van szó. Bolond női logika..

Nem akarom elveszíteni. Nincs valami ötletetek,tanàcsotok?

A vicces az hogy màs nők pedig mindent megvetetnének a pàrjukkal de az enyém semmit :D

23\F



2015. júl. 6. 22:26
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

Ismertem ilyen lányt.

Benne az volt, hogy akkor ezért cserébe neki adnia kell valamit, egyszóval tartozik.

Ezt ne kérdezd milyen gondolkodás, mert magam sem tudom.

Nem is lett jó vége az ismerkedésnek.

Mindegy, mert nem is fogok senkit sem győzködni, hogy nem várok el semmit cserébe.

2015. júl. 6. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
74%
Mert a férfiak 90 százaléka azt sulykolja a nőkbe, hogy egy ingyenélő ribik, ha csak 1 gombóc fagyit is elfogadnak. Köszönd meg nekik.
2015. júl. 6. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:

Én is ilyen vagyok.

Érezni kell, hogy közvetlenek vagytok egymással, akkor már jobb lesz.

2015. júl. 6. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:

Próbálj vele beszélni erről megint, hátha. Szeretnél néha kedveskedni neki, meg szeretnéd lepni valamivel, de így nehezen fog menni. Magyarul néha engedhetne egy kicsit, ha úgy adódik a helyzet.

Ha továbbra is hajthatatlan marad, hagyd. Törődj bele, hogy ebben az életben az ő részét soha nem fogod kifizetni. :D

2015. júl. 6. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Ő is úgy véli hogy tartozik. S kérdezi hogy kivel érdemelte ki
2015. júl. 6. 22:40
 6/17 anonim ***** válasza:
Velem egy pasi ilyen az életbe semmit nem fogad el tőlem pedig jóba vagyunk, ha mégis nála köt ki vmi, viszonozza vhogy, kicsit idegesít.
2015. júl. 6. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

"A vicces az hogy màs nők pedig mindent megvetetnének a pàrjukkal de az enyém semmit :D "


addig örülj.....

2015. júl. 6. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

Mert azt hiszik, hogy így korrekt. Pedig sokszor csak kényszeredett, kínos lesz tőle a hangulat.

Kedves gesztus, ha valaki meghívja a másikat valami apróságra, felesleges görcsölni rajta. Legfeljebb majd legközelebb viszonozzuk a meghívást.

De én már lehet, öreg vagyok ehhez, ez valami új divat, hogy fillérre elszámolunk egy kapcsolatban, régen mi nem garasoskodtunk ennyit.

2015. júl. 6. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
64%
Mikor volt, h édesanyád, a szomszédod, vagy egy hajléktalant meghívtál vmire, puszta kedvességből? Soha, vagy egy kezeden meg tudnád számolni, hányszor. Így ne mondja egy pasi sem, h ezzel a "kedvességgel" nem megvenni akarja a lányt. Főleg azután, h a nők folyton le vannak pénzéhes k u r v ázva, ha elfogadják és nem viszonozzâk...
2015. júl. 6. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Én azért fogadok el nehezen dolgokat, mert tudom, hogy nekem se pénzem (vagy csak túl spórolós vagyok), se indíttatásom nincs sokszor hogy viszonozzam, illetve én is azt gondolom hogy nem is érdemlem meg hogy sokat költsenek rám. Semmi rossz dolog nincs ebben, az emberek különböznek, én is ilyen vagyok, csak el kell fogadni. Ez is egy olyan dolog hogy te nagyon szeretnéd őt meghívni, és nem érted miért nem fogadja el, ő meg nem érti te miért hívod őt meg. Egyformán fura mindegyik, egyik sem nemfüggő.
2015. júl. 7. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!