Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 30 felé közelítő nők! Hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

30 felé közelítő nők! Hogy viselnétek, ha a párotok egy tiniért dobna?

Figyelt kérdés

Tegyük fel, hogy te már közelebb vagy a 30-hoz, mint a 25-höz, a párod is 30 felett van már. Együtt éltek, esküvőt , terveztek, erre megtetszik neki egy 21 éves gyereklány, és lelép vele. A csaj semmivel sem szebb nálad, és ha nem tudod meg, hogy 21 éves, azt hinnéd, hogy 16, olyan gyereknek néz ki.

Mire gondolnál?

Hogy úgyis csak szexbaba lesz a kicsike?

Vagy bántana, hogy ő fiatalabb?


2015. júl. 7. 21:05
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Persze, hogy borzasztóan bántana és csalódott lennék. Nem amiatt, hogy a másik fiatalabb. Hanem azért, mert úgy érezném, tévedtem és akivel az életemet terveztem leélni, azzal fabatkát nem ért a kapcsolatunk.
2015. júl. 7. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem bántana, hogy fiatalabb. Az bántana, hogy nem vettem észre, ő mást akar, mások a céljaink, hogy elbeszéltünk egymás mellett, nem beszélgettünk igazán őszintén. Hogy 3x létére egy nagyra nőtt gyerek. Örülnék, hogy az esküvő előtt történt. Bánnám, hogy nem beszélgettünk a szabadságunk elvesztésének félelméről, amitől én is baromira tartok, talán ezért is vagyok egyedül még.
2015. júl. 7. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

Pont ilyen helyzetben vagyok(29N, 32F) esküvő előtt. Nos, ha ilyen történne, én roppant csalódott lennék, bőgnék minden nap, első körben rohadtul dühös lennék a nőcskére, biztos nem gondolnék róla szépeket, de a páromvan is roppantul csalódnék. Viszont túlságosan büszke lennék ahhoz, hogy ne vonuljak ki az egészből, hagyva magam mögött esküvőt, vőlegényt, esetleges családi elvárásokat.


Magyarán vess véget Mindennek, ha még bármi is rajtad wll kapcsolati téren mert ugye ez így nem kapcsolat. És próbálj meg megnyugodni, és nem keresni a vőlegénnnyel, vagy bárki ismerősével a kapcsolatot.


Egyébként hasonló szituban is voltam, csak az még 25 évesen volt, nuku esküvői terv, de roppant fájdalmas. Tudom miről beszélsz! :(

2015. júl. 7. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
27%

1. 21 éves nem gyereklány hanem egy felnőtt nő már

2. mindig a fiatalabb a vonzóbb

3. gondolom még nem akar megházasodni annyira mint te igy inkábba fiatalabb lányt választja

4. egy fiatalabb nő mindig szebb mint egy idősebb


Keres te is egy idősebb férfit magadnak!

2015. júl. 7. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
54%
hát ,a mai 20 évesek szerintem nem szépek,és ha nem látom őt szépnek akkor tőlem viheti
2015. júl. 7. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Kötve hiszem hogy megtörténne,mert ismerem az álláspontját ezzel kapcsolatban.Soha nem volt rágerjedve a 20 éves csajokra,még gyereknek tartja őket,életfelfogásban nem passzolnának.De ideje sem lenne rá már,mert nemsokára itt az esküvőnk :)
2015. júl. 7. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Mi 30 évesek voltunk, egykorúak pont, gyerekkel.


A férjem egy 19 éves lányba szeretett bele, nagyjából egy évig élt kettős életet. Hol ott aludt hol velem, végül én mondtam ki hogy legyen vége, iszonyú fájdalmas volt.


A lány se szép se csinos, konkrétan egy csúnyácska kisgömböc volt, viszont rengeteg közös dologról tudtak beszélgetni amiről mi nem és olyan helyekre eljárni ahová én be nem tettem volna a lábam. Sok idő kellett amíg ezt megértettem és részben feldolgoztam.

2015. júl. 7. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
16%

Szar ügy. Egy 21 éves meg felnőtt nő, nem lány. Ha 16-nak néz ki, akkor azért sz o p á s, mármint a csajnak. Én is fiatalabbnak nézel ki a korámnál, de ha taknyos kölyöknek néznének, fejbe lőném magam. Milyen szar már kiscsajként élni, mikor minden nő dögös és nőies akar lenni. Na de ez van.


Sima kora kapuzárási problémája van, gondolom. Gőzöm nincs, hogy miy csinálnék...Beteges dolognak tartanám. Pedofil hajlammal megspékelve. Meg gáznak is valahol. Hisz nem egy dögös macáért hagyott ott. Szerintem csak jól járnék, hogy megszabadít a pasimtól. Egy ilyennel jobb nem összekötni semmit, nemhogy egy életet. Az ilyen lúzer palikat én már rég kinőttem. ;)

2015. júl. 7. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
85%

Na, akkor majd én finomítom a dolgokat:


1. Húsz éves lány vagyok, ahhoz kétség nem fér, hogy nem vagyok egy érett nő, de azért gyereknek sem titulálnám magam már.


2. Ha tényleg gyereknek látsz egy 21 éves nőt, akkor miért "kell" rá haragudni annyira? Miért nem a vőlegényed a hibás, aki képes volt megcsalni.


3. A fiatalabb nem feltétlenül szebb. A felkapott, férfiak által bálványozott színésznők mind 30 év körüliek.


4. Nem jönnék össze egy nálam jóval idősebb harmincas férfival, de ha meg is környékezne ez, nem feltételezném azt, hogy csak azért közelít, hogy "szexbaba" leszek, majd kidob. Az, hogy a nő csak szexuális vagy más téren több nálad, azt csak a párod tudhatja. Derítsd ki.

2015. júl. 7. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Hasonló szituban voltam, nekem más a véleményem, mint az előző hozzászólóknak.

Szerintem lehet, hogy csak bepánikolt, megijedt a felelősségtől, hogy nálatok már csak egy irány van: az esküvő. És pont kapóra jött egy fiatal lány, aki mellett még semmi felelősség, nem kellenek a komoly tervek, stb.

Egyrészt az egodat tedd félre, bánt, persze, nagyon rossz érzés ez. De:

ha igazán szereted ezt az embert, és úgy gondolod, ő életed párja, ne tegyél mást, csak várj. Mindig maradj higgadt, és nyugodtan oszd meg vele, mit érzel, mit okoz ezzel, de ne felhánytorgatva, csak tényszerűen. Tudasd vele határozottan, hogy hülyeséget csinál, ő is tudja, majd rájön. Akkor követi el a legnagyobb hibát, ha túl későn....

2015. júl. 7. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!