Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti meddig viselnétek el egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti meddig viselnétek el egy pasi féltékenységét, bizalmatlanságát?

Figyelt kérdés
Fél éve vagyok ebben a helyzetben, és kezd fogyni a türelmem.
2015. ápr. 25. 19:10
 1/5 anonim ***** válasza:
El is fog fogyni hidd el,mert ez nem lesz jobb.
2015. ápr. 25. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

A lehető legkevesebb ideig.

Az idő drága kincs és különben is, minek legyek egy olyan kapcsolatban, ami már fáraszt és, miért legyek olyan ember mellett, aki az idegeimre megy?

Egy kapcsolat nem erről szól.

A párod beteg vagy saját magával van baja, önbizalom hiány és még lehetne sorolni de ez nem fog megváltozni könyörgésre sem.

Valószínűleg könyörög majd eleged meg siránkozik esetleg fenyegetőzik ha tényleg összepakolsz de eszedbe ne jusson visszafordulni.

Az ő élete, az ő nyomora, felnőtt ember oldja meg!

2015. ápr. 25. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nálunk is jellemző volt egy időben, összeszedtem magam, és mondtam, hogy ebből elég... kellett egy-másfél év, míg levetkőzte a bizalmatlanságát + míg elklezdett saját magában is hinni, meg pár veszekedés és beijesztés, hogy vége. Így hat év távlatából úgy gondolom, hogy megérte a szenvedés, szeretjük egymást, megbízunk a másikban, és nincs már féltékenykedés. :)
2015. ápr. 25. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

semeddig

szóba se állok ilyennel, vagy ha már megtörtént, a lehető leghamarabb megszabadulok tőle 24L

2015. ápr. 25. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Pasi vagyok, friss élménnyel, nem vagyok féltékeny típus, de az előző kapcsolatom ezért ért véget.

Röviden. A bizalmatlanságnak oka van. Vagy a múltjában történt valami, amin nem tud túllendülni, és már a kapcsolatotok elejétől fogva féltékenykedett, csak nem akartad észrevenni. Azt hiszem, ezt hívják mániákus féltékenységnek. Ebben az esetben szakíts vele minél hamarabb, és jöhet a következő próbálkozás.

De az is lehet, hogy évek teltek el úgy, hogy nem volt oka féltékenykedni és te tettél olyasmit, amivel megaláztad.

Akkor viszont vagy veled képzeli el a jövőjét, vagy szimplán csak nincs elegendő önbizalma, hogy szakítson. Vagy te fordíts több időt kettőtökre, vagy isten véle.


Én barátnőm folyton bevont külső személyeket, pl. barátnőt, családtagot. Végül már én voltam az utolsó, akinek a véleménye számított. Ennek fényében a pasi önbizalomhiányára fogni a dolgot eléggé egoizmus, szóval kipakoltam mint macskát szxxxrni!

2015. júl. 15. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!