Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem szeretem igazán?

Figyelt kérdés

26 éves vagyok a fiú aki 3 éve az életem fontos része csak 23. Az évek alatt nagyon fontossá vált számomra és annak ellenére, hogy fiatalabb, ő szinte a kapcsolatunk elejétől fogva képes volt kijelenti, hogy velem szeretné leélni az életét, nem néz más lányra, mert a legfontosabb vagyok neki. Én viszont képtelen vagyok ezt a lépést megtenni. Ő az első kapcsolatom és úgy érzem nem vagyok elég tapasztalt, csak egy életem van és még nem tudom magam ilyen komolyan lekötni, mivel honnan is tudhatnám mi jó nekem?

Ezen kívül nagyon sok mindenben különbözünk és más dolgok fontosak az életünkben. Szeretnék karriert és biztonságot, ő viszont a mának él és szerinte elég annyi egy jó kapcsolathoz, hogy szeretjük egymást.

Próbáltam szakításainkkor más fiúkkal, de odafigyelésben, törődésben össze sem lehet hasonlítani őket vele.

Nehéz elképzelni vele az életet, de nélküle is...

Ha elég erős lenne a szerelmem iránta, mindenről le tudnék mondani és mindent el tudnék fogadni??

Úgy érzem le tudnám élni vele az életem, de nem most hanem 1-2 év múlva.



2015. júl. 8. 22:09
 1/4 Mumusan ***** válasza:

Milyen könnyű is lenne az élet lemondások nélkül. Ha el lehetne tenni a polcra azokat akik fontosak nekünk, de jelenleg nincs rá szükségünk.

Az élet lemondások és lehetőségek sora. Mindig van több lehetőség, de választani csak egyet lehet. Sajnos csak utólag derül ki hogy a döntés jó volt-e.

Ha másokkal már próbálkoztál és nem jött be, akkor miért is hagynád el. Persze hogy különböztök. Mindenki más és más. Ha nincs egetverő távolság köztetek, vagy olyan szokása ami a mindennapjaitokat keseríti meg, akkor nem lesz gond. Szeretni viszont Mindkét félnek kell.

2015. júl. 8. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Rendszeresen szakítotok?

Nem csoda ám, meg az se, hogy abban a pár napban nem találsz neked megfelelő srácot.

Pedig biztosan van, és biztosan nem ő az.

NAGYON nem elég egy életre, hogy most szeretitek egymást.

2015. júl. 9. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nem szereted igazán. Ez nem a te hibád, egyszerűen ő csak ennyit képes kihozni belőled. Ha megnyugtat, az emberek 98%-a él így, még ha ők maguk nem is tudnak erről. Mások meg csak simán lusták az újrakezdéshez. Az ugyanis, fárasztó és kényelmetlen dolog. Érzelmek szántják fel a bensőnket, bizonytalanságok, félelmek borzolják a kedélyeket, amíg végre úgy érzi az ember, hogy révbe ért. Ez messze nem az a kényelmes élet, amit elképzeltük magunknak. Sokan tehát ezért maradnak egy, ugyan langymeleg, de mégis valamelyest biztonságot adó kapcsolatban.

Neked ezt nem tudom jó szívvel tanácsolni. Lépj tovább és keresd meg az igazit! Csak vele érdemes élni, minden más csak meddő gatyázás.

2015. júl. 25. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

1-esrt pontosítva:


"Ezen kívül nagyon sok mindenben különbözünk és más dolgok fontosak az életünkben. Szeretnék karriert és biztonságot, ő viszont a mának él "


hát pont ez az eget verő távolság- közte és közted, meg az ő világa és a te világod között.

Mennyire ismeritek egymás családját?

Az se valami hasonló életmód, világkép, fogadni mernék.


Ez meg egy gyorsteszt: ha már most ilyen kétségeid vannak, akkor a válasz: NEM!

2015. júl. 25. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!