Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Most túldramatizálom a dolgot,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most túldramatizálom a dolgot, vagy nem?

Figyelt kérdés

A barátom és a nővérem gyakran beszélgetnek egymással, de csak ugye akkor ha itt van nálunk a barátom. Sokszor egyszerre mennek ki cigizni, és azalatt a kB. 10 perc alatt beszélgetnek.

Nem egyszer volt már az, hogy a nővérem rákérdezett dolgokra, hogy pl (álnéven írom) "Dani befizette már azt a számlát, ami el volt neki maradva a netnél?" vagy "A kőműves ma is megy hozzájuk?" stb, szóval olyan dolgokra kérdez tőlem, amiről nem gondoltam volna, hogy beszélgetnek ketten, nem azért mert olyan bensőséges, csak a fene tudja. Múltkor még olyan sztorival állt elő, amit még én sem hallottam a barátomtól.

Nem az a gondom, hogy beszélgetnek, hanem hogy már sokszor jobban tud a tesóm dolgokat róla kB, mint én, vagy az, hogy a noveremnek sokkal nagyobb lelkesedessel meséli, pedig én is szívesen meghallgatom öt eés mi is sokat szoktunk beszélgetni.

Egyszerűen csak fáj az egész, és magam sem tudom hogy miért de rremélem hogy legalább egy ember lesz aki megért.

Én általában mindent neki mondok el, bezzeg ha elfelejtettem vmit megemlíteni, akkor egy picit ő is érezteti hogy ez rosszul esik neki

Lehet azért van ez mert a Nővèremmel korban közelebb állnak egymáshoz?

Én 19,a barátom 25, a nővérem 26.


2015. júl. 9. 16:20
 1/8 anonim ***** válasza:

Ha valami gondod van a párkapcsolatodban miért nem a párodat kérdezed meg erről és miért itt vársz tanácsot? Mi sem tudunk többet, csak találgatni, ami meg ugye nem jó, mert nem biztos, hogy igaz!

Lehet, hogy túl dramatizáltad, lehet, hogy nem! 50-50%. Beszélgess el a pasiddal erről.

De ha a kapcsolatotok teljesen rendben van, akkor csak te vagy a féltékeny fél. A féltékenység meg önbizalomhiányból származik, plusz abból, hogy nem bízol eléggé a pasidban!

2015. júl. 9. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
A nővéremnek van már férje, és gyereke, itt laknak nálunk .. És hát nem hiszem hogya bbarátom vonzódnának egymáshoz, mert a nővérem egyáltalán nem ad magára.
2015. júl. 9. 16:28
 3/8 A kérdező kommentje:
Igazad van, most nem tudok vele beszélni, és hát addig feltettem itta kkérdést.
2015. júl. 9. 16:29
 4/8 anonim ***** válasza:

Szerintem tuldramatizalod :)


Ezek a dolgok, amikrol beszelgetnek cigizes kozben, sima hetkoznapi dolgok. Lehet neked eszedbe se jutott elmondania, annyira trivialis, csak novereddel epp nincs mas olyan temaja, amirol lehet beszelgetni, es valahogy ez szoba jott.


Ne probald meg kisajatitani, hogy csak neked mondjon el dolgokat - kicsit ugy erzem, az zavar itt teged, hogy te mindent csak neki mondasz el, masnak nem, o meg kepes masokkal is beszelgetni a dolgairol, es inkabb azt szeretned, hogy ha te se, akkor o se.. de ez nem igy mukodik, na.


Amennyiben veled is beszelget, es jo, bensoseges a viszonyotok, akkor olyannyira felesleges ilyenen aggodni, hogy ihaj :)

2015. júl. 9. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Amikor én cigizni hívok valakit,és nagyon jól elbeszélgetek vele,az mögött néha van rejtett szándék is,amiről senki nem tud.
2015. júl. 9. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Szerintem túldramatizálod. Csak a kérdés alapján még nem biztos, de miután leírtad, hogy ott él a férjével és a gyerekével együtt veled, így már más. Meg igazából már az életkor felsorolásnál is ... Ha te 16 lennél, nővéred 18, pasid 22 és nővéred bikiniben, tiptop hajjal sminkkel akármi mászkálna otthon, akkor még lehet hogy lehetne okod félni, de így szerintem nincs.


Inkább örülj, hogy próbál jó kapcsolatot kialakítani a családoddal. Én is ha a barátom családtagjaival beszélek tök élvetlenszerű dolgokat mondok el, mert épp az jutott eszembe. Amikor vele beszélek lehet h épp még nem jutott eszembe.


23L

2015. júl. 9. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nekem is beszélgetett anno a tesómmal, aki meg még jól is néz ki. Aztán sose járt volna vele, meg úgy testileg se piszkálta a fantáziáját amúgy. Pedig eleinte én is féltékeny voltam:D

Aztán rájöttem, hogy totál nem az esete viselkedésileg, ízlésben, stb.

Szerintem túldramatizálod, de mondjuk rákérdezhetnél óvatosan.

2015. júl. 9. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Hát majd viccesen megemlítem neki a dolgot. Igazság szerint olvasva a kérdésem, tök butaság az egész. Mégis amikor az ember benne van a helyzetben, zavarja őt, fáj neki. Nálunk az is közrejátszik, hogy nővérem egyáltalán nem jön ki jól a férjével, ezért mindenkivel csacsog, és sokszor nem veszi észre hogy nekünk jól esne egy kis magánszféra akár az udvaron is 20 percre a hintaágyban, mert mi szeretjük egymást
2015. júl. 9. 21:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!