Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Érzelmi zsarolásnak minősül-e,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érzelmi zsarolásnak minősül-e, ha egy pasi a következőt mondja: " ha nem fejezed be és tovább piszkálsz és megpróbálsz presszionálni, akkor véglegesen lefogjuk zárni ezt a dolgot". Szerintetek a pasi normális vagy nagyon nem?

Figyelt kérdés

A vita abból pattant ki, hogy reggel írta, foglaljam le a szálláshelyet, de azt nem írta meg mikortól.

Visszakérdeztem, láttam a facebook cseten, az üzenetem elolvasta, majd nem válaszol.

Írtam még egyet kicsivel később, elolvasta, nem válaszolt.

Majd kicsivel később mégegyet, elolvasta nem válaszolt.

Erre írtam, hogy nos? És hogy komolyan nem értelek? :(

Illetve azt, hogy időre kell visszajeleznem, mert már csak egy szabad szoba van (és a tulja kifejezetten megkért rá)

és tényleg nem miatta írtam, meg azért, hogy úgy érezze sürgetem..nem azért, mert ez lenne a heppem :(

Erre azt írta, hogy lehet nem miatta van, de akkoris ő hallgatja.. :/


Azt mondja, ha ilyen akaratos vagy és így sürgetsz engem, akkor inkább hagyjuk.


:( Merthogy ő nem tűr el, semmi ilyen sürgetést... és hogy különben is vezet és anyja kutyája a hátsó ülésen tomból.

És nem akar állínsó számonkérést és magyarázkodást. És mivel ilyen voltam, elment a kedve mindentől és ez a dolog nem most

lesz és hogy most nem lát a pipától és idő kell neki, amíg lehiggad.... :ooo


Én hol írtam ilyet számonkérést szerintetek? :/


Vezet, de eltudja olvasni az üziket, de válaszolni nem tud egy sort?!?!

Ez is milyen már...


Pontosan tudta, hogy mennyire elszeretnék menni oda és csakazért, hogy valamivel bántson, bosszút álljon, lemondta a közös programot... :(


Erre írtam, hogy ez már nem az első eset, hogy mindig az van és úgy, ahogy ő szeretne és engem semmibe vesz és hogy nem minden csak róla szól.



Erre írta a fenti mondatot.


Ez a pali normális szerintetek ???



2015. jún. 25. 10:35
1 2 3 4 5 6
 1/58 A kérdező kommentje:
állandó számonkérést
2015. jún. 25. 10:37
 2/58 anonim ***** válasza:
22%

Szerintem visszaírtam volna, hogy "oké, akkor hagyjuk. SZia"


Mit könyörögsz te egy pasinak? Nem gondolod, hogy ez szánalmas?

2015. jún. 25. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/58 A kérdező kommentje:
én nem éreztem annak, mert ő mondta, hogy foglaljam le a helyet.
2015. jún. 25. 10:40
 4/58 Költőnő? ***** válasza:
43%

úgy látom, h nagyon nem egyenlő köztetek a viszony és nagyon alárendeled magad neki.

Jó ez így neked?

2015. jún. 25. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/58 A kérdező kommentje:

hát sajnos Ő elég domináns típus :(

de vannak defektes részei az biztos.

2015. jún. 25. 10:52
 6/58 anonim ***** válasza:
55%

" Ez a pali normális szerintetek ???"

NEM.

Most eltekintve a domináns, meg hasonló dolgoktól is: van egy egyszerű technikai kérdés, amihez kellene a közreműködése, mármint, hogy "mikor" - mert anélkül nem lehet szállást foglalni.... :)


Ezt megkérdezni a legnormálisabb dolog, erre nem válaszolni: hülyeség, ezt úgy beállítani, hogy piszkálódsz, meg elmebaj.

2015. jún. 25. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/58 anonim ***** válasza:
54%
Az utazás szervezés feszültségforrás néha köztünk is. A srác vezetés közben nem tudta átgondolni, de kissé végletesen reagálta le, tehát nem azt mondta, hogy cuki vagy hogy szervezed kettőnk nyaralását, és mindjárt lehúzódok az út szélére és átgondolom. De lehet, hogy a kutyaugatástól annyira meg akart szabadulni, hogy száguldott a célpontja felé. Akárhogy is volt béna volt, rosszkor kérdezted, de erről nem tehetsz. Sztem sértődj meg és hagyd főni a saját levében. Ha nem keres, akkor menjen a fenébe. 42ff
2015. jún. 25. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/58 anonim ***** válasza:
53%
Hagyd ott, nem szeret. Mindig alárendelt maradsz ebben a kapcsolatban.
2015. jún. 25. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/58 anonim ***** válasza:
53%
Kicsit el vagy nyomva ebben a kapcsolatban. Szerintem dobd be a törölközőt, szakíts, mert a homok már benne van a gépezetben, ezek az apróságok egyre csak nőni, szaporodni fognak, és csak idő kérdése, mikor robban az egész hóbelevanc. Én tuti nem tudnék elviselni ilyen domináns partnert.
2015. jún. 25. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/58 Költőnő? ***** válasza:
51%
az nem baj, ha egy ffi domináns és a nő mellette a társa és nem a titkárnővel vegyített lábtörlője.
2015. jún. 25. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!