Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi változott? Rosszabb, vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi változott? Rosszabb, vagy jobb? Nem tudom, hogy ez mit jelenthet?

Figyelt kérdés
Megbántottam, nagyon haragudott rám, minden békülési akciómat haraggal nyugtázta. Egy hétig nem találkoztunk, nem volt kommunikáció. Azóta tegnap találkoztunk először a szünet óta. Más volt. Nem haragudott érte. De nem is örült. Nem tudom körülírni. Semlegesebb volt vele szemben. Nem tudom, hogy ezáltal a helyzet jobb, vagy rosszabb?
2015. ápr. 7. 20:32
 1/1 TSkull válasza:
Szerintem kicsit javult, de ne bízd el magad. Mondjuk nem tudjuk mivel bántottad meg, apróság, esetleg nagyon komoly dolog. Ha apróság, akkor csak figyelemre vágyik, és könnyen rendbe lehet hozni, viszont ha vmi nagy dolog (gondolok itt félre kufircra), akkor bizony kösd fel a gatyád, mert ez a végső vihar előtti csend is lehet.
2015. ápr. 15. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!