Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hány éves korodig várod az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hány éves korodig várod az igazit?

Figyelt kérdés
Olyan nők válasza érdekelne akik sokat csalódtak,pedig nagyon is jól néznek ki,mennyi ideig várnak az igazira,illetve hogy mennyire lennél kompromisszumképes egy férfivel,mert úgy érzem nőknek-férfiaknak is megvannak a nagy elvárásaik 30felett!
2015. júl. 12. 11:15
 1/8 anonim ***** válasza:
Még nem vagyok harminc,de már közel járok.Most értem el egy ponthoz,hogy már nem érdekel az egész.Ahogy esik,úgy puffan.
2015. júl. 12. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Úristen!!!! Akkora hülyeség ez! Hogy lehettek ilyenek ?? XD :\

Ha tartósan nincs kapcsolatotok akkor nem gondoljátok hogy esetleg TI is léphettek !!! Nem azt mondom hogy mindent nektek kell csinálni és átvenni a szerepet,NEM!!!!

Már rég boldogok is lehetnétek ha nem ilyen gondolkodásotok lenne!

( " Jobb "várni"?! " )

2015. júl. 12. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

2.Vannak ilyenek képzeld,pl.én

senkivel nem feküdnék le házasság előtt

2015. júl. 12. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Sok csalódás (közte egy tönkrement házasság) után nem voltam hajlandó kompromisszumra. Inkább megkerestem magamban, hogy mi volt a gond a korábbi párválasztásaimmal, mert BENNEM is volt hiba, rosszul döntöttem.

Ezek után pedig már tényleg az igazit kerestem. Örülök, hogy nem kötöttem kompromisszumot, mert akkor elszalasztottam volna annak a lehetőségét, hogy olyan kapcsolatom legyen, amilyenre mindig is vágytam.

2015. júl. 12. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
31 vagyok. Én életem végéig várom..
2015. júl. 12. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Addig ameddig meg nem találom!


23/L

2015. júl. 12. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

harminc múltam. nem fogok hozzámenni valakihez, aki csak kényszermegoldás. őt is megaláznám a "ha ló nincs..." hozzáállásommal, és én sem lennék boldog. Oké, van olyan nő, aki boldog, ha végre kifog egy helyes családcentrikus pasit, és külön örömtáncot jár, ha még gazdag is, de hol marad az az érzés, hogy "Ő a párom!"? Hogy "Ő az, akit egy ezer fős tömegben is kiszúrok, hogy Ő az, akihez tartozom!" ? Hogy " Ő az, akinek ha a szemébe nézek úgy érzem haza értem". ?


Ha sosem jön el valakivel ez az érzés, akkor más életcélt kell találnom, de szívből remélem, hogy eljön!


Ha az égiek is úgy akarják, az élet még nagyon hosszú. Jól kell választani. Én egyszer akarok választani. Tegyük fel 30 évesek pánikba esünk, és családot alapítunk valakivel, aki csak a gyermekeink apja lesz, de nem mi a másik felünk. A gyerek 20 év múlva a saját életüket fogják élni, mi pedig 50 évesen ott leszünk valaki mellett magányosan. Vagy: valaki nélkül magányosan.

Az elbaltázott házasságokból kikeveredő idegroncs nőkről és sérült szerencsétlen semmiről sem tehető gyerekekről pedig nem is szóltam.


Annyi szép dolog van az életben... tehet táncolni, lehet barátokkal élményeket gyűjteni, lehet mások kisgyerekére vigyázni, lehet finomakat főzni, lehet utazni, lehet olvasni, művelődni, lehet vibrátort vásárolni, és pozitívan hinni abban, hogy eljön az az igazi, aki lehet nem tökéletesed, ő a MEGFELELŐ.

2015. júl. 12. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
7-es érdekes szemlélet,de úgy érzem tipikusan gazdag pasira vágyó büszke nő lehetsz,aki a kikosarazás mestere
2015. júl. 12. 17:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!