Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek ha 30-éves koromig...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha 30-éves koromig se találom meg az igazit? Akkor hiába vártam eddig? Csak úgy érdemes együtt lenni valakivel ha (szeretjük)

Figyelt kérdés

2015. jún. 27. 17:21
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:

Nem túl sok iránypontot adtál!

Férfi, nő vagy?

Szűz vagy?

Félénk vagy?

2015. jún. 27. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Természetesen szűz vagyok,más külömben nem lett volna értelme eddig tisztának maradnom
2015. jún. 27. 17:26
 3/20 anonim ***** válasza:
Semmit. Le lehet élni az életet egyedül is!
2015. jún. 27. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 Missi_Key ***** válasza:
7%
hiába várál, és elpocsékoltad a fiatalságodat, mert ránctalanabb már te sem leszel..
2015. jún. 27. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
64%

Kemény.

Ha ilyen mélyen hiszel benne, tuti, hogy meg fogod találni. A kérdés az, hogy mikor ... Türelem! Én 31 voltam, amikor megtaláltam. Az Igazit.

2015. jún. 27. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 omba ***** válasza:

Ha eddig nem találtad meg, akkor eddig hiába vártál.

Ha holnap megtalálod, azt fogod gondolni, hogy jó, hogy vártál.

Ha még 30 év múlva se... akkor nem tudom.

2015. jún. 27. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:

Ez az "igazira várás" -témát sosem értettem.

Hogyan lehet meghatározni, vagy felismerni, hogy ki az igazi?

Ráadásul úgy, hogy egy kapcsolatnak sem fut neki az illető...

2015. jún. 27. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
66%

#7-es, az Igazit szemkontakt alapján ismered fel. Amikor ránézel, érzed, hogy valami más Vele, mint a többiekkel. Én például a világmindenséget és az örökkévalóságot látom megvillanni a LélekPárom minden ösztönös mozdulatában.


Annyira egyébként valóban nem evidens a dolog, mert az Igazi, az igazából egy lelki (spirituális) kapcsolódás. Én már 4. éve járok ezen az úton, próbálunk kapcsolódni, de ez sem olyan egyszerű. A Másik Feledet ugyanis pont úgy tudod szeretni, ahogy saját magadat szereted. Aki rálép erre az útra, az Élet rákényszeríti, hogy megtanuljon feltétel nélkül szeretni. Nagyon kemény lecke. Szerintem a világon (a mi szintünkön) elérhető legkeményebb spirituális tanítás ez.


Tapasztalatom szerint, aki Önmagát keresi, a Másik Felét találja, aki a Másik Felét keresi Önmagát találja.


Nem kell ebben hinni, de ha valaki odáig elmegy, mint a Kérdező, hogy egész életében Neki tartogatja magát ... Biztos vagyok benne, hogy el fogja nyerni méltó jutalmát.


(#4)

2015. jún. 27. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
#5-ös voltam, nem #4-es
2015. jún. 27. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:

8-as: Teljesen egyetértek veled, én szintén gyakorlom ugyanezt...bár eddig nem hozott eredményt. Helyette tanultam eddig nagyon sokat, és némileg jól éreztem magam az esélyesekkel is. :)

Annak viszont kicsi az esélye, hogy a kérdező ilyen aspektusban értette a kérdését.

2015. jún. 27. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!