Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti ehhez mit szolnátok?

Figyelt kérdés

én (19) és a barátom(22) 10 hónapja vagyunk eggyütt... van egy nagyon jó haverja akinek a húga (12) rá van kattanva a barátomra mikor egy társaságban vannak piszkáljapiszkálás( barátom folytatja a piszkálást) stb... szóval ilyen gyerekesen mutatja ki hogy tetszik neki barátom az sem zavarja a kiscsajt hogy én is ott vagyok. Szóltam már miatta nem is egyszer barátomnak h állítsa le de nem tesz semmit.

Ez azt jelentheti hogy tetszik neki a piszkálás? Vagy a csaj tetszene neki? Tudom hogy még kislány... de féltékeny vagyok valamennyire. Ez normális? És hogyan vegyem rá a barátom h szoljon neki?


2015. júl. 12. 12:29
1 2
 11/12 October15 ***** válasza:
Naaaa! Raccizmusz dicsák. :D Ha zetnikumról van szó akkor nem a haverja húgát fogja meghúzni... :P De ez már túlságosan reális téma ehhez az oldalhoz itt csak a 12 éveseknek meg a csöves szpatásnak van helye.. :D És a mai kérdések még igencsak istenesek ahhoz képest, hogy mi volt itt régen. :D
2015. júl. 12. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Nem mind, csak egyesek, akik ebben szocializálódnak. :-)


Kérdező, te meg ne parázz egy 12 évestől, majd parázz 10 év múlva, amikor 22 lesz, de lehet, hogy addigra már férjnél leszel és gyereked is lesz. :-)

2015. júl. 12. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!