Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Sok szenvedést, megalázást, a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sok szenvedést, megalázást, a kapcsolat alatt v utána bosszúltál meg? Leckéztetted meg a párod már?

Figyelt kérdés
2015. júl. 13. 14:05
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Magasabb rendű vagyok, az ilyen hmmm, embereknél.
2015. júl. 13. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem megyek bele gyerekes jatszmakba, nem bosszulok meg semmit.

Ha egy kapcsolatban megalaznak es bantanak, akkor nemes egyszeruseggel nem maradok benne.. nem hogy meg gyujtsem a serelmeket, amiket meg lehet bosszulni.. Nevetseges.

2015. júl. 13. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Roppant gonosz módon...szakítottam. Ki az a hülye aki folyamatos megalázás és szenvedés után benne marad egy kapcsolatban?
2015. júl. 13. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Ott hagyom, miért hagynám, hogy szenvedést okozzanak nekem? Nem állok bosszút, nem teszem meg neki azt a szívességet, hogy még azok után is vele foglalkozzak.
2015. júl. 13. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Kapcsolat után bosszultam meg. Azzal, hogy továbbléptem, és találtam valakit, aki értékel, megbecsül, szeret és tisztel. Sokkal jobb vele a kapcsolatom, mint az exemmel.
2015. júl. 13. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Én is így vagyok vele,hogy majd mással bosszulom meg,de még nincs kimondva a szakitás...néha annyira alámosnék h elveszitsen mindent...néha pedig megmutatom neki kit veszit el...
2015. júl. 13. 15:47
 7/7 anonim ***** válasza:
Kapcsolat alatt. ha ő se tisztelt, akkor én se tiszteltem és túlszárnyaltam a bunkóságában. nem érdekel, hogy az ő szintje, jól esett:)
2015. júl. 13. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!