Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak? Kezdeményezzek?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? Kezdeményezzek? Ha igen, akkor hogyan?

Figyelt kérdés

Van egy srác akit már 4 hónapja, hogy ismerek. Már az elején célozgatott arra, hogy bejövök neki, én az elején hárítottam egy kicsit mivel még eddig nem volt barátom, és furcsa volt az egész, de nem voltam vele ellenséges. Mindig mikor beszélünk, kedves velem. Volt egy időszak amikor nem beszéltünk. De aztán megváltozott valami. (Szerintem beleszerettem.) Ettől féltem a legjobban. Leginkább azért mert félek a csalódástól. Van bennem egy olyan érzés, hogy lehet hogy játszik velem. Most egy ideje megint beszélgetünk és tökre normális és még mindig célozgat arra, hogy tetszek neki. Egyszer volt hogy azt mondta, hogy leginkább hozzám lenne kedve... Nem tudom, hogy mit tegyek.

Az az érzésem, hogy nekem kell kezdeményeznem, csak fogalmam sincs, hogy hogy hozzam fel a témát.:S

Kérlek segítsetek.

Normális válaszokat ha kérhetek.

Előre is köszönöm.


2011. okt. 16. 19:45
 1/6 anonim ***** válasza:
fogd meg a kukiját :)
2011. okt. 16. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 DiMalto ***** válasza:
miért kell ennyit gondolkodni nem értem,ha valakit akarsz akkor közöld vele,állandóan ez a "félek a csalodástol" duma megy kicsit elcsépelt,mert mi van akkor ha csalodsz..? ami nem öl meg az erősit,és addig legalább lesz pár jó napod.
2011. okt. 16. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Velem is volt ilyen annak idején...a srác egy másik városban lakott,éppen téli szünetünk volt,ezért msnezgettünk...nyomatta a kis hülye dumáit,már nem emlékszek,hogy hoztam szóba,biztos megint zaklatott valami perverzséggel(ezt csinálta másfél éven keresztül,ezért gondoltam elég komolytalannak kezdetben,de aztán jobban megismertem),de megemlítettem neki,hogy nem is vagyok az esete,erre azt felelte,hogy de igen,én pedig kinyögtem,hogy ő is tetszik nekem...szóval így kezdődött a történetünk,ami már lassan 2 éve tart...elég nehéz volt ezt is kinyögni,de nem bántam meg,mert lett egy nagyon helyes,rendes és szexi barátom,akit nagyon szeretek...szóval nekem az a taktika jött be,hogy először biztosra mentem,hogy neki is tetszek,aztán mertem lépni...de abból,amit írtál,szerintem nyugodtan bevallhatod neki...
2011. okt. 16. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a komikat.


Utolsó kommentelő köszönöm a tippet, szerintem megpróbálom ezt.:)

2011. okt. 16. 21:09
 5/6 anonim ***** válasza:
A vagináddal vakard meg a viszkető makkját.
2011. nov. 1. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg tőle "barátian", hogy szerinte milyen csaj vagy! Ha szépet mond rólad, akkor sínen vagy, mint József Attila, ha nem, hát akkor benézted.... Valamit csak ki tudsz találni, ha más nincs, marad az őszinteség!
2011. nov. 1. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!