Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Vajon fogok még tudni szexelni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon fogok még tudni szexelni a barátnőmmel?

Figyelt kérdés

nagyon osszevesztunk a hetvegen es vegyes erzeseim vannak.

nem megcsalas vagy ilyesmi de nagyon megbantott. egy idore meg is akarom szivatni h direkt nem szexelek vele ha akar, de hogy utana le tudok-e vele meg fekudni nem tudom....

Azert sem szakitanek vele mert hiaba jovok be sok csajnak nem talalnek konnyen part mert nehezen ismerkedem. Nem akarnam azt az oromet sem megadni neki o elobb talal uj baratot.

amugy en vagyok a masodik baratja es a ketto kozul a komolyabb mert a masikkal keveset jart.



2015. júl. 13. 16:32
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
95%
Szexel nemillik büntetni. Legalabbis nalunk a #1 szabaly
2015. júl. 13. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
94%
Te hulye vagy...
2015. júl. 13. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Ilyen esetekben lennék igazán Férfi és odaállítanák hozzá egy nagy öleléssel és puszival. Nem Érdekelne, hogy mit hápog, egy nagy cupp neki :-D Majd pedig, ha úgy alakul, akkor jöhet a "Gyere, Maris" :P, de nem kell eröltetni, lehet következő alkalommal is. 27 L
2015. júl. 13. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
18%

Hű, koma, te nem vagy százas.

Egyvalamit viszont ne felejts el: szexszel (igen, ba***átok meg, így kell ragzani!) nem lehet büntetni. Attól, hogy te nem kúrod le, még... :))

2015. júl. 13. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
94%
Szóval nem is az érdekel, hogy összevesztetek és most vajon mit érezhet, hanem hogy megdughatod-e még ettől? Hallod, nagyon szeretheted...
2015. júl. 13. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

pont az van h haragszom ra es most nem fekudnek le vele. azt nem tudom h kesobb sem mar vagy ez csak idoleges....

amugy mas nem szexel vele mert tul szerelmes belem.

2015. júl. 13. 16:56
 7/13 anonim ***** válasza:
95%

Kérdező, az egyik előző válaszoló vagyok.

"egy idore meg is akarom szivatni h direkt nem szexelek vele ha akar, de hogy utana le tudok-e vele meg fekudni nem tudom...."-ez a mondatod nagyon feminin, ne haragudj. Egy férfi, de még egy kisfiú sem gondolkodik így. Rendkívül infantilis egy férfitől az, ha visszautasít egy nőt úgy szexben, annak akármilyen részében, mint táncban is. Egy Igazi Férfinak Örülnie kellene a mellete lévő nőnek, annak varázsának, érzékiségének, tüzességének, stb., nem pedig azon fondorlatoskodni, hogy mi lenne, ha szexxel zsarolná ... Ezeket hagyjuk inkább az oviban, jó??

2015. júl. 13. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
17%

"amugy mas nem szexel vele mert tul szerelmes belem"


:))

Sokan hiszik ezt :P

2015. júl. 13. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
47%

Zsarold mással, de ne az ösztönös testiséggel. Mint írtam: most kellene Férfinak lenned és megölelnek, akármennyire is tiltakozik és adni neki egy nagy puszit, majd továbbra is ölelni. A szexet hagyd későbbre.

Mindig is lesznek nehézségek egy kapcsolatban, viták, ezekkel előre kell haladni, nem pedig topogni ugyanabban a helyben pitiánereskedéssel.

2015. júl. 13. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Emberek, én nem értem a mai párkapcsolatokat.


Az lenne a lényeg, hogy szeretjük a másikat, nem?

Erre totál az jön le ebből a szövegből, mintha egy régi tv-ről beszélne. Kb. nincs pénzem újra, így nem tudok váltani.

2015. júl. 13. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!