Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért kell néhány férfinak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért kell néhány férfinak annyit játszania a számítógépen?

Figyelt kérdés
Barátommal tíz hónapja vagyunk együtt. Az elején nem játszott a számítógépen. De körölbelül olyan fél éve esténként akár két órát is. Nem sűrűn találkozunk, heti két alkalommal. De ha nem vagyok vele és szeretnék vele beszélni akkor egy ideig hallgat aztán bejelenti, hogy most megy játszani. Ez szerintetek már beteges. Le fog tudni róla szokni ?

2015. júl. 14. 08:09
 1/9 anonim ***** válasza:

"esténként akár két órát is"

nem vagyok rá büszke, de én akár egy este 6-8 órát is tudok játszani (18-02 óra között), szóval még jó ez a 2 óra :)

mondjuk én programozó vagyok és játékfejlesztéssel is foglalkozok, szóval nálam ez félig meddig munka is, de van amikor csak a tényleges munkát szakítom meg egy kis kikapcsolódással...


mit szokott játszani?

am kikapcsolódás szinten miért ne játszhatna? beszél veled és utána megy játszani, nem elhanyagol a játék miatt...meg ha igazából nincs mit veled beszélnie, nem pörög a beszélgetés akkor miért zavar?


22F

2015. júl. 14. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
12%
Visszakérdezhetnék, hogy miért kell néhány nőnek annyit fecsegni...
2015. júl. 14. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
2 óra az nem sok, és volt hogy 38órát toltam le, úgy hogy csak kajálni, meg wc-re mentem ki, széken ülve aludtam el a gép előtt. XDD
2015. júl. 14. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Két óra semmire sem sok, a jobb filmek sem rövidebbek. Hétvégente ha mindenki elérhető 6-8 órát játszunk folyamatosan(péntek/szombat hajnalban), néha többet, nem mindenkinek az a fun, ha kocsmába jár.
2015. júl. 14. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Nekem nincs barátnőm, speciel ezzel tudom helyettesíteni, én ezért játszom "annyit"

2 óra az gyíkfing. 6-8 óra minimum, különösen a királyos játékoknál, pl. Tyrian

2015. júl. 14. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Két óra tényleg nem sok, ugyanolyan kikapcsolódás, mint egy filmen bambulni. Kikapcsolódásnak teszi. Ettől függetlenül értem, hogy téged zavar. Van aki játékfüggő és túlzásba viszi, lemond az élet többi részéről és belebújik valami játékba. De az nem két óra. Olyan is van, hogy valaki egy ideig játszik, aztán abbahagyja - egy időre. Én pl. időről időre előveszem a régi játékokat és újra végigcsinálom őket -kívülről tudom már őket és unom is, de nem tudok ellenállni. Aztán ha végigcsináltam, megnyugszom és félrerakom őket egy fél évre. Nagy teher ez, a csajom se örül neki, de egyelőre nem tudtam leszokni róla. 42f
2015. júl. 14. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Napi két óra még elmegy, ha le is tud róla mondani azért arról a két óráról.


Itt azért baj ugye az a 2 óra játék, mert a kapcsolatot ő háttérbe szorítja.


Egyet tehetsz szerintem ez esetben, mondd meg neki foglalkozzon veled, majd játszik utána! Vagy előtte, de ha ti X időpontban tudtok csak amikor játszhatna is, téged válasszon ne azt a szart. Ha nem változtat, akkor ne is keresd őt. Te se érj rá.


Velem is ezt csinálta az ex pasi. Azért játszott annyit, mert ott lehetett valaki, mert a való életben jelentéktelennek érezte magát, állandóan passzív volt, de ott mikor játszott, eljátszotta a vezért, a nagy embert... Jaj... Kiakasztott. S sokszor volt, hogy amikor "beszéltünk" egy keveset, mondta ő megy játszani. Volt, hogy már nem is érdekelt, hogy elment játszani. Én is tettem a fejére, idő kellett neki, hogy feltűnjön de egyszer csak észre vette.

2015. júl. 14. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Gondlom nem kiváncsi a csacsogásodra.


Ad2, találkoztok, ott megbeszéltek minden. Ezek után minek csetelni/telefonálni órákat?

2015. júl. 14. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Az én párom 33 éves. Férj és apuka. Mindig is játszott.

Anno kötöttünk egy egyezséget, hogy a játék csak a kifejezetten extra "szabadidőkre" korlátozódik. Nem megy a háztartás, a párkapcsolat, a gyereknevelés, a szex stb. rovására. Ő az alvásidejét lopja meg időnként, emiatt másnap álmosan pislog a munkahelyén. Na, ez az ő baja.

Nem fog leszokni, az én párom sem fog. Ő meg akkor néz hülyén, amikor nyálas filmeket nézek, szerinte az az, ami nem normális.

2015. júl. 15. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!