Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Velem van a baj? Túl visszafog...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Velem van a baj? Túl visszafogott vagyok?

Figyelt kérdés
Na szóval mindenhol azt látom, hogy minden lánynak van már pasija, sőt van aki már nem szűz. Nekem nincs pasim, de még szerelmes sem voltam.Kicsit félénk vagyok, és nem teszem ki azt amim van. Nem nagyon járok bulizni, hiszen nincs meg az az igazi baráti köröm akivel eltudnék menni.Az összes többi lánynak miért van pasija és nekem miért nincs? Baj, hogy nekem nincs? Vagy csak ez is egy mai világ nézet, hogy szinte minden 14-16 éves már ribanc, és akárkivel lefekszik? =/ (15/l)
2010. márc. 4. 20:34
1 2
 1/13 anonim válasza:
60%
A világ túl gyors. Nyugi! Lehet hogy csak 20évesen jön el az ideje, de ha nálad ez a normális, ne izgasson, hogy más mit gondol. 1et ne! csak azért hogy........
2010. márc. 4. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
42%
Egyáltalán nem baj hogy nincs pasid.Én is így voltam nem volt meg a baráti köröm akivel eljártam volna bulizni, irigyeltem a velem egykorú lányokat hogy van pasijuk. De megismerkedtem egyszer egy fiúval akivel még mai napig is együtt vagyunk és imádom már 2 éve. Most 20 éves vagyok és nem bántam meg hogy nem feküdtem le mindenkivel tini koromba, mert azok mind rib@ncok. Úgyhogy fel a fejjel és ne aggódj azért mert nincs pasid vagy mert szűz vagy.Neked is elfog jönni az a srác akit szeretni fogsz!
2010. márc. 4. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
42%
Örülj neki, hogy 30 éves korodra nem mászik meg egy város.
2010. márc. 4. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat.Végülis nem akarok ribi lenni, szóval nem bánom, hogy nem vagyok olyan mint a többi lány, de néha hiányzik, hogy valaki azt mondja nekem, hogy szeret.És máskor meg olyan hülyén érzem magam, hogy a többiek fura szemmel néznek rám, hogy még nem volt pasija? :S
2010. márc. 4. 20:45
 5/13 anonim ***** válasza:

Én is ebben a szituban vagyok...habár nekem most van barátom ,akit nagyon szeretek,eddig nem volt, és 16 vagyok és most volt először. de igazi baráti köröm nincs,habár túl sok a beképzelt barom.

16/L

2010. márc. 4. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
óó hidd el hogy átérzem amit érzel. én is így vagyok vele. de nem kell szerintem rágörcsölni.. ráérsz gimi után pasizni, most ugyis inkább a saját életed a fontosabb. inkább először ismerd meg jobban önmagad és csak utána kezdj el kutatni az igazi után:) vagy kitudja, lehet hogy egyszer csak bekopog:) (nem bűn álmodozni):D 17/L
2010. márc. 4. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
42%

Mert kis csitri rib'ncok, már bocsi, azért mondanak ilyeneket.Amúgy a pasiknak csak egy éjszakásra vagy pár alkalomra jön be a ribancos dolog. Komoly kapcsolatot nem is kezdenének velük.Összes fiú ismerősöm ezt mondja mindig.

Nem hinném,hogy miniszoknyában meg melltartóban kellene rohangálnod.:D Jön majd az a pasizás magától is.

2010. márc. 4. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
annyira jól esik, hogy ti is így gondoljátok, hogy nem velem van a baj, és hogy ők(mármint a többi ilyen lány aki azzal vagánykodik, hogy van pasija)csak túlásba viszik a dolgot :) köszönöm, most kicsit megnyugodtam :)
2010. márc. 4. 21:19
 9/13 anonim ***** válasza:
89%
Már miért lenne veled a baj? Szerintem nem gond hogy nincs pasid, bár én sajnálom hogy nekem nincs csajom 16 évesen :(
2010. márc. 5. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Akkor egy a sorsunk..úgymond :) remélem h nem sokára találsz majd egy megértő kedves csajszit akivel nagyon sokáig boldogok lesztek :) (am már nem is bánom h nincs pasim, hiszen legalább vmiben kiemelkedek a többi lánytól, és jobb irányba mint ők) =)
2010. márc. 5. 20:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!