Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi van velem gyerekek?

Figyelt kérdés
Olyan lánnyal találkoztam végre, aki tényleg főnyeremény lenne számomra. Mindenben ott van test, személyiség, pont amilyet elképzeltem magamnak. Ma megcsókoltam elsőre, és az ég világon semmit nem érzek, értitek semmit, még az sem, hogy húú de jó volt. Miért van ez? Szimpatikus nagyon, de egyszerűen nem zúgtam bele. Kikészít... pedig ááhh olyan nő!!
2011. nov. 10. 22:16
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Hát, van ilyen.

Erre mondják azt, hogy nem működik köztetek a kémia.

L/24

2011. nov. 10. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Volt egy csalódásom, egy nagyon nagy, ami áprilisban lett lezárva, padlóra küldött. Nagy nehezen talpra álltam belőle, de azóta képtelen vagyok szerelembe esni, ő előtte is volt egy lány, igaz őt nem érdekeltem végül, de ő is csak tetszett. Lehet ez a baj? Hogy mocskosul összetörte a szívem a régi?...
2011. nov. 10. 22:27
 3/4 anonim ***** válasza:
Sokszor nem az való neked, akit elképzelsz magadnak. Ez olyan, mint amikor egy ruha tetszik, de tök szarul áll, és ami ránézésre nem tetszik annyira, abban meg jól nézel ki.
2011. nov. 10. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Ájron ***** válasza:

Egy másik hasonló jellegű kérdésnél jött fel a téma: Kiöli-e a sok csalódás a szerelemre való képességet. Válaszom: Nem

Óriási érzelmi sebeket okoz, és amíg azok be nem gyógyulnak, addig nem leszel képes szeretni. De ne aggódj, utána igen.ez viszont lassú folyamat.

2011. nov. 11. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!