Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csinálja ezt?

Figyelt kérdés
3 hete ismerkedtem meg egy 26 éves lánnyal egy baráti összejövetelen. Megismerkedésünk után 2 nappal összejöttünk. 2 héten át sokat voltunk együtt. Együtt is aludtunk stb. Most hirtelen rosz kedve lett a fél éve véget ért kapcsolata miatt mert nem tette még túl magát rajta és azt mondta nem akar bántani maradjunk barátok. Pihentessük a dolgot. Talizzjnk ugyan úgy mert jól érzi magát velem aludjak ott ha ugy van de nem akar új kapcsolatot még. Most akkor mivan? Szimpla rosz emlékek jöttek fel neki és megijedt vagy mi? Maradjak mellette ne hadjam elfutni vagy mit tegyek? Eddig azt mutatta h ugymond szeret kellek neki most meg... küzdjek érte?
2015. júl. 15. 20:47
 1/2 anonim ***** válasza:
0%
Lehet,hogy szimplán játszadozott veled,vagy csak szórakozás voltal neki,es most az exere fogja.
2015. júl. 15. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Az egyik lehetőség, hogy tényleg rájött, hogy nem jutott túl az exén.

A másik lehetőség, hogy a kezdeti szimpátia megvolt, azt hittem több is kialakul, de vakvágányra futott veled és így akar kihátrálni.


Utóbbi határozottan nem jó, az előbbi helyzetnél még nem feltétlen veszett ügy.


Anno mikor az exemmel szakítottunk akkor a párom bepróbálkozott, én nem hagytam magam, de azért beszélgettünk sokat pár napon keresztül és az eshetőség ott volt..aztán leráztam, mert újra megpróbáltuk az exemmel. Együtt voltunk még legalább egy fél évig, aztán véget ért a kapcsolat és összejöttünk a párommal. Ő azalatt a fél év alatt folyamatosan ostromolt, nekem viszont kellett az újra próbálkozás, mert csak így tudtuk lezárni mind a ketten a kapcsolatot. A szakítás után hamar tovább is léptünk és új kapcsolatunk lett, az exemnek is. Az a félév a továbblépésről szólt.


Tehát igazából te érzed ezt.. megpróbálhatsz küzdeni érte és majd meglátod idővel, hogy van e értelme, vagy az az oka a mostani helyzetnek, hogy nem te vagy a megfelelő ember a számára.

2015. júl. 15. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!