Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti belegondoltatok már hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti belegondoltatok már hogy a világban több a biszexuális mint a hetero?

Figyelt kérdés
és hogy sokkal jobb nekik,mert ha csalódnak az ellenkező neműben,akkor a saját neműkkel is összeálhatnak

2015. júl. 17. 16:28
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
64%
Freud szerint mindenki biszexuális, csak a társadalom hatására elnyomja magában a többség.
2015. júl. 17. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Kérdező, én tuti nem buzulok, és nem is szoktam ilyesmin elmélkedni.

Frojd meg szimplán hülye volt, és nem csak emiatt a baromság miatt.

2015. júl. 17. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

Itt most ki beszélt rólatok?

az emberiségről beszéltem

2015. júl. 17. 16:39
 4/14 anonim ***** válasza:

Tényleg ennyi biszexuális van? Mármint aki "gyakorló" biszexuális, vagy legalábbis fel is vállalja a kettős érdeklődését? Szerintem ha ennyire döntő többséget alkotnának, akkor már világszerte sokkal előrébb tartana az LMBTQ-k ügye, de nem tudom. Honnan származik ez infó?

Amúgy nem hinném, hogy annyival könnyebb lenne nekik. Hiába "pártolnak át" a másik nemhez (már ha van ilyen átpártolás, én inkább úgy képzelném, hogy eleve nem is válogatnak), hamar rájönnek, hogy ott is ugyan annyi hülye ember van, akiben csalódhatnak. Meg aztán egy normálisan gondolkodó ember nem fog csalódni egy egész nemben, mert van annyi esze, hogy saját rossz tapasztalatiból ne általánosítson egy az emberiség felét kitevő csoportra, legfeljebb azt adja fel, hogy megtalálja a neki való embert. (Persze, tudom, az értelmes ember ritka mint a fehér zorró)

2015. júl. 17. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Ha belegondolsz már Amerika táján hatalmas a meleg hajlam
2015. júl. 17. 16:53
 6/14 anonim ***** válasza:
6%
Nők 90%-a az a maradék pedig tagadja, vagy prűd. A férfiaknál nem is elfogadott és nem is tolerált és jellemzőnek sem mondanám...
2015. júl. 17. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Nem gondoltam bele, mert nem tudtam erről. Te milyen statisztikák alapján állítod, hogy több a biszexuális?
2015. júl. 17. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Bulikon,szórakozó helyeken,színte mindehol főlleg lányok terén észrevehető
2015. júl. 17. 16:58
 9/14 anonim ***** válasza:

Na de akkor most melegekről beszélünk, vagy biszexekről? Amennyire tudom, nem ugyan az a kettő.

Meg jó lenne valami forrás, az, hogy "Amerikában nagy a hajlam" (mihez képest, száz éve még nyilván nem vállalták fel ennyien, ahogy a mai elmaradottabb társadalmakban is nagyobb rajtuk a nyomás, hogy rejtsék el az érdeklődésüket akár önmaguk elől is, mint amcsiban) még nem jelenti azt, hogy sokkal többen vannak mint a heterok.

2015. júl. 17. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

biszexekről beszélek ,a kérdésem is arról szól

De nézzetek végig a világon,(ne csak Magyarország terén)

2015. júl. 17. 17:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!