Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy erjem el hogy dobjon a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy erjem el hogy dobjon a pasim? (magyarazat lent)

Figyelt kérdés

tudom sokan furcsaljatok ezt a kerdest. a helyzet a kovetkezo: 2 eve vagyunk egyutt de en sem akkor sem azota nem ereztem azt h az en eletemben itt az ideje hogy lekomolyodjak csak nagyon megszerettem es elszallt az ido. en meg elni szeretnek flortolgetni mikor ahhoz van kedvem, maskor egyedul lenni esetleg tobb idot forditani tanulasra, mert arra azert rajottem h a ketto egyutt nem megy, sokat rontottam.. szoval sosem akartam en komoly kapcsolatot csak hat szerettem.. mostanra viszont szoszerint rauntunk egymasra, ez talan azert van mert nagyon nagyon sokat talalkoztunk es mar ismerjuk egymast mint a tenyerunk, semmi uj nincs ebben a kapcsolatban, a szerelem meg mar reg kihalt, ezt o is beismerte, de nem akar elengedni, megis ragaszkodik hozzam. Mindig mondja hogy majd megoldjuk, majd jobban igyekszik mindennel, de probaltuk, nem megy, es en oszinten erzem hogy ennek mar nincs jovoje..Mar inkabb vagyunk baratok mint barmi mas.. es.. tudom megtehetnem hogy egyszeruen otthagyom es tobbe akarmit tesz nem allok szoba vele, odajohet a sulihoz, vagy idejohet hozzam, barmi, nem allok szoba vele; akar megcsalhatnam az ora elott meg hasonlo mocskos trukkok.. de en nem akarom, szepen szeretnem befejezni mert szep kapcsolat volt amig szerttuk egymast,nem szeretnem megbantani semmikep, de nekem sem elet ez igy.. es nem tudom megertetni vele hogy en ezt mar nem akarom igazan, en inkabb tovabb lepnek.. nem akarom megbantani.. a legegyszerubb az lenne ha o hagyna el, ha belatna hogy mar valoban csak "legjobb baratok" vagyunk (mert ez igy igaz, nagyon jo baratok vagyunk, nincs olyan mit el nem mondunk egymasnak, ezt is elmondtam csak ezt az egyet kivetelesen sehogysem akarja megerteni).. de ezt hogy erjem el? mit tehetnek? kerlek ertsetek meg es csak komoly valaszokat szeretnek.. :(

18/L


2010. márc. 5. 18:50
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Sehogy. Dobd ki te.
2010. márc. 5. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Hozd össze barátnőddel.
2010. márc. 5. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

1. nem tudom megbantani, keptelen vagyok tudva hogy mennyire szenvedne, amugyis probaltam mar de addig keresett mig ...

2. sose csalna meg, tul rendes pasi ahhoz

2010. márc. 5. 18:59
 4/14 anonim ***** válasza:

Nem azt mondtam, hogy csaljon meg

Csak alakuljon ki lassan köztük a dolog. Ha ilyen rendes el fogja mondani. És még szarul is érzi magát, hogy a barátnődbe szerelmes. Erre te nagyvonalúan, megmondod, hogy semmi gáz és mindenkinek jó lesz

2010. márc. 5. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Én nem szoktam szexelni a legjobb barátommal. Na mindegy, ezt csak úgy megjegyeztem. Nem kell félteni a srácot, ha már ő is bevallotta, hogy nem szeret, nem fog neki annyira fájni, ha megmondod neki, hogy vége.
2010. márc. 5. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim válasza:
A legegyszerűbb, hogy leültök, elmondod neki mit érzel és ezt az egészet megbeszélitek!
2010. márc. 5. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

amint fenn is irtam mar elmondtam neki, megbeszeltuk az egeszet.. o megis azt akarja h valamilyen modon javitsunk a kapcsolaton es ne veget vesunk neki..

hiba magyarazom, csak azt a valaszt kapom "majd jobban igyekszem, megoldjuk ezt is ne aggodj, szerintem meg egymasba szerethetunk" meg ilyenek

2010. márc. 5. 19:09
 8/14 A kérdező kommentje:

annyit torom ezen a fejem.. annyira nem tudom mit tegyek..

szerintetek ha megbeszelnem vele hogy legyen ez inkabb nyitott kapcsolat ahhoz mit szolan? Na jo tudom hogy erre akkor kapok valaszt mikor tole kerdezem, de mi a TI velemnyetek az otletrol?

2010. márc. 5. 19:13
 9/14 A kérdező kommentje:
*velemenyetek
2010. márc. 5. 19:14
 10/14 anonim ***** válasza:
Hát ilyet már mondott nekem is lány (nyitott kapcsolat) és az volt a válaszom, hogy "kösz, hogy benéztél."
2010. márc. 5. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!