Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Úgy érzem nagyon erőltetjük a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Úgy érzem nagyon erőltetjük a szex kérdést, nagyon szeretem, és nagyon kívánom is őt de annyira szeretnék már vele szexelni. ő még szűz de ő is akarja, sőt . De nem biztos benne hogy akarja? Mikor már ott tartunk hogy nincs ruha rajtam. Rajta se sok.

Figyelt kérdés
2010. márc. 5. 22:29
 1/9 anonim ***** válasza:
73%
helyesírási szótár ilyen drága lenne?
2010. márc. 5. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
60%
Te a fiú vagy és a lány a szűz?
2010. márc. 5. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
73%
ide a helyesírási szótár is kevés.
2010. márc. 5. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
én a lány vagyok.
2010. márc. 5. 22:38
 5/9 anonim ***** válasza:
61%

Te is szűz vagy? Hány évesek vagytok?

Ha még nem érzitek úgy,hogy nincs az az erő,ami visszatartana,ha még valamelyikőtökben is bizonytalanság van,addig ne tegyétek.Ez vagy elemi erővel jön vagy várni kell még.A védekezést még most,tiszta fejjel beszéljétek meg és pl. vegyetek gumit,mindig legyen kéznél,ha egyszer eljön a pillanat és "egymásnak estek",mert nem bírtok tovább várni,akkor ne az legyen,hogy megszakítással "vedekeztek",mert nincs más nálatok.

2010. márc. 5. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

nem van otthon mindig egy ha ...

én 20 ő meg 18éves. én már nem vagyok szűz, ő még igen.

2010. márc. 5. 22:45
 7/9 anonim ***** válasza:

"De nem biztos benne hogy akarja?"


Ezt most komolyan tőlünk kérdezed?? Esetleg ha értelmesen leírnád a problémát...


20f

2010. márc. 5. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
ennél nem tudom jobban, mikor meztelenek vagyunk akkor azt kérdi: biztos ezt akarod?
2010. márc. 5. 23:05
 9/9 anonim ***** válasza:

20 éves vagy, ráadásul lány, és szerintem meg tiszta szégyen agy, hogy nem tudsz fogalmazni.

Bocsi, de ez tényleg szégyen.

22 éves lány vagyok, és elsüllyednék szégyenemben, ha így írnák ki ide bármit is.

Fuss neki mégegyszer a kérdés kiírásának, akkor majd elolvasom, talán meg is értem, és akkor majd válaszolok.

2010. márc. 6. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!