Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy definiálod mi az a nőgyűlölet?

Figyelt kérdés
2015. júl. 22. 15:55
1 2 3 4 5
 1/45 anonim ***** válasza:
94%

A nők gyűlölete.


Remélem, hogy segítettem.

2015. júl. 22. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/45 anonim ***** válasza:
73%
Kisebbségi komplexus látványos kompenzálása, segélykiáltás.
2015. júl. 22. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/45 anonim ***** válasza:
78%
Amikor egy pasi a saját ismerkedési sikertelenségét a nőkkel magyarázza, mert a nők ilyenek meg olyanok, miközben magának vannak kapcsolati problémái. Ez más helyzetekbe is átültethető, a lényeg, hogy a pasit valami frusztrálja, arra nincs is igénye, hogy a saját szerepét meglássa a történetben, és mindenben a nőkre mutogat ujjal, bennük keresi a bűnbakot, a frusztrációja forrását.
2015. júl. 22. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/45 anonim ***** válasza:
81%

Valahogy úgy, ahogy a 2. mondja.

A nőkre vetítik ki a (lelki) sérelmeiket, de sokszor már olyan szinten, hogy az nem normális, mindenért a nőket hibáztatják, mindennek a nő az oka, az meg sem fordul a fejükben, hogy bennük is van hiba, nem csak a nőben.

2015. júl. 22. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/45 anonim ***** válasza:
57%

Az eddigi válaszolóktól kérdeznem, hogy az, hogy valaki ki meri mondani, hogy nincs minden rendben a nőkkel miért nőgyűlölet? A Fidesz csinálja ugyanezt: Aki kritizálni merészeli őket, az gyűlölködő, meg náci meg mit tudom én, hogy micsoda.


A nőgyűlölet az, amikor valaki vakon csak a rosszat látja meg a nőkben, az értéket nem. De az, hogy valaki ki meri mondani, hogy vannak problémák az még nem az.

2015. júl. 22. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/45 anonim ***** válasza:
30%

5-ösnél a pont. :)


Ha valaki kimondja, hogy elég sok nő (nem az összes) az izmos alfa hímekhez vonzódik, és ez nem épp a legjobb dolog, az még nem nőgyűlölet, csak egy racionális állítás.


Ha viszont azt mondja valaki, hogy az összes nő r*bi, az igen.

2015. júl. 22. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/45 anonim ***** válasza:
3%
Az az állapot, amit én nem ismerek, mert bárkit megkaphatok. :)
2015. júl. 22. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/45 anonim ***** válasza:
89%

"Az eddigi válaszolóktól kérdeznem, hogy az, hogy valaki ki meri mondani, hogy nincs minden rendben a nőkkel miért nőgyűlölet?"


Nem azt mondtuk, hogy az már nőgyűlölet, ha elmondják, hogy ők ezt és ezt tapasztalták. Viszont csak az itteni egy-két (sok) önsajnáltató hapsi kommenteit megnézve is érződik mennyire a nőket hibáztatják mindenért és milyen szinten általánosítanak. Csak azért, mert nekik rossz tapasztalataik voltak eddig csak, minden nőt leírnak, mindegyik pénzéhes, mindegyiknek a kigyúrt alfahím kell, ja és nem mellesleg, ha leírod, hogy te nem ilyen vagy, akkor elhordanak mindenféle hazug álszent p*icsának. Na ez már kőkemény nőgyűlölet, számomra legalábbis mindenképpen.

2015. júl. 22. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/45 anonim ***** válasza:
19%
A nőgyűlölet a realista látásmód másféle elnevezése.
2015. júl. 22. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/45 anonim ***** válasza:
34%

Röhögöm, hogy néhány emberke mennire rákeni a fiukra, hogy az csak is az ő hibájuk hogy nőgyülők lettek. Pedig a nők sem olyan ártatlanok. Ha megengeded, mesélek néhány példát.

Szüleim udvariasnak neveltek -sajnos-, 10ből kb 2-3 nő köszöni meg ha magam elé engdem pl péntárnál, vagy egyéb szituációban. Volt olyan hogy egy csaj beszolt ezért hogy -mi van qvazimodo, bámulni akarod a se(gg)em?

De számtalanszor volt arra is példa hogy kiröhögtek csak úgy, oknélkül. Nem tudom hogy ti nők hogy vagytok vele, de engem borzasztóan zavar az hogy lenéznek, kinevetnek vagy semmibe vesznek olyanok akiknek én nem ártottam vagy esetleg még segítőkész is volnék ha gondba lenének.

Bezzeg aki iszik mint a kefekötő és megveri a barátnőjét, azt mádják es el nem hagynák a nők; de aki kedves, törődő azt egyből dobják egy jobb pasiért.

Szoval, akkor most én miért is vagyok hibás hogy nőgyülölő lettem?

2015. júl. 22. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!