Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A párom társkeresőn ismerkedik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom társkeresőn ismerkedik mit csináljak?

Figyelt kérdés

Ma találtam egy email cimet ami eddig nem volt a páromnak és beléptem(a jelszó ugyan az volt mint a többié)

Csak társkeresőről kapott leveleket, hogy egy csomó nő üzent neki. Az oldalra viszont nem tudtam belépni mert közben hazajött. De láttam hogy a képeit is elfogadták, 4képet is töltött fel.Már fél éve regisztrált. Azt mondta hogy beismeri akkor regisztrált de azóta már letörölte magáát. Akkor miért kapta máig az üzeneteket? Több mint 4éve vagyunk együtt és nem tudom mit csináljak ebben a helyzetben.


2015. júl. 22. 19:14
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Regisztrálj be te is, és írj rá!
2015. júl. 22. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Regisztrálj te is, aztán írj rá, hogy "Nahát, milyen kicsi a világ! Ráérsz valamikor? :)"
2015. júl. 22. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
egyre gondoltunk :)
2015. júl. 22. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Bárhogy is lenne ez után, nekem ez már tüske maradna a szememben.
2015. júl. 22. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Én behúznám a csőbe. Beregisztrálnék, de valami kamu névvel, kamu, de hihető fényképeket töltenék fel és elkezdenék neki írkálni, de közben az egész beszélgetést archiválnám. Ha beszélgetés közben csapni fogja a szelet, vagy olyanokat ír, amiből te érzed a közeledést akkor meg is van a válasz, h mit is keres fent.

A páromnak is egy ideig fent volt azon az oldalon, ahol megismerkedtünk és szintén féltem, h vajon ő még mindig mit keres ott fent, ha már én is töröltem magam. Nem akartam, h becsapjanak így én is ezt a taktikát választottam, amit tanácsoltam. Ráírtam és próbáltam neki incselkedni, picit rámenősebb voltam, megkérdeztem tőle, h kapcsolatban van-e és miért van fent. Úgymond átment a teszten és elmondta h csak az ismerőseivel szokta itt tartani a kapcsolatot mert nincs neki FB-je. De látta rajtam /még ha takartam is/, h engem azért zavar és törölte magát!

2015. júl. 22. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell itt jatekokat jatszani, meg behuzni a csobe ... az eletedrol van szo. Allj ele es vond kerdore. Ez pont nem az a tema, amit gorgetni kene tovabb. Ontsetek tiszta vizet a poharba!
2015. júl. 22. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Bennem ez azért nyomot hagyna hosszú időre,én megválnék tőle.Velem ne játsszon senki,és nekem sincs kedvem elvileg felnőtt emberként a kisded játékokhoz!
2015. júl. 22. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

En ezert rugtam ki 4 ev utan az akkori elettarsam. Nem talaltam semmi levelet. De nem kerdeztem semmit, csak felhivtam, hogy mikor jon mar haza , hogy elkoltozzon , mert nem akarom tobbe latni. Azota se bantam. Sot , buszke vagyok magamra. Azota van egy sokkal jobb kapcsolatom. Teljes az osszhang. Ha meg mindig azzal a ferfivel szenvedtem volna, akkor nem tudtam volna megismerni a mostani csodalatos elettarsam.

Ugyhogy ne habozz! Csak egy eleted van! Rugd ki azonnal!

N

2015. júl. 23. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!