Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátnőm félreért dolgokat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm félreért dolgokat és/vagy túl hevesen reagál egyes szituációkban mondhatni állandó jelleggel. Hogy győzzem meg?

Figyelt kérdés
Folyton azt mondja, hogy ő ilyen és nem tud másképpen reagálni, őt így kell elfogadnom. Nem veszi észre, hogy ez a tulajdonsága mennyi feszültséget okoz köztünk. Nagyon kiábrándító ez minden alkalommal. Szerintem megtanulhatna másképp is reagálni, pl: ha a reakció előtt elszámolna ötig, vagy átgondolná a hallottakat, vagy nem arra gondolna, hogy folyton támadják. ő 21L

2015. júl. 22. 22:45
 1/9 anonim ***** válasza:
45%
Igaza van, ő ilyen, ezen nem nagyon fogsz változtatni te magad, de ő se nagyon. Így kell elfogadnod.
2015. júl. 22. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
71%
Detto mint a barátom.Teljesen logikátlan sokszor amit csinál.Megváltoztatni nem tudtam.Általában ilyenkor én is felkapom a vizet,kiosztom,aztán rájön.Kissé fárasztó :)
2015. júl. 22. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
13%
Az én barátnőm is ilyen, hihetetlenek ezek a nők komolyan.
2015. júl. 22. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
89%

Mindketten nagyon forrófejű korban vagytok. Türelem és türelem.

"Szerintem megtanulhatna másképp is reagálni"-ez nem úgy megy sajnos, mint az iskolában a bemagolás, ehhez át kell élni nehéz helyzeteket, mármint az empátiához és alázatossághoz ;)

2015. júl. 22. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
71%
Egy komoly férfi amúgy Érti és tudja Kezelni a nőket Nehezebb időszakaikban is. Tehát csak tessék bújni a szakkönyveket, férfiúk, s nem panaszládázni ;)
2015. júl. 22. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Ja, de ha felcsapom a másik nagy szakkönyvet, az meg azt mondja, hogy mindig adjam magam. Ha 20-30 éve berögzült dolgokat kell hirtelen elnyomnom egy nő - sőt, AKÁRKI - kedvéért, az nem lesz hirtelen szerepjáték?

A kedves hölgyek meg fogadják el úgy a párjukat, ahogy vannak.

2015. júl. 22. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
89%

Én is ilyen voltam barátommal a kapcsolatunk 1. évében. Szinte ugyanezt mondta, mint te barátnődről, én pedig ugyanazt mondtam, mint barátnőd.

De aztán beláttam, hogy teljesen igaza van barátomnak. Rájöttem, hogy ha Vele akarok maradni, akkor változnom kell. Oké, mindenkinek van egy alaptermészete. De a viselkedésén mindenki tud változtatni, ha van kiért és van akarat. Rájöttem, hogy nem lehetek ennyire gyerekes, aki minden kis apróságon kiakad ...

Nemrég majdnem szakítottunk. Azt gondoltam, hogy ha nem fogad el így, akkor nincs más választás. De aztán átgondoltam a dolgokat. Sikerült megbeszélnünk, hogy egy kapcsolatért tenni kell. Kompromisszumokat kell kötni, máshogy nem működik. Megbeszéltük, hogy én is megpróbálok máshogy tekinteni azokra a dolgokra, amiken önző módon kiakadtam, Ő pedig figyelmesebb lesz velem.

2015. júl. 22. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
45%
Van, aki hajlandó kompromisszumokat kötni. De az átlagembernél ezek nem tartanak sokáig.
2015. júl. 22. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek a válaszokat!


4. Teljesen igazat kell adnom Neked!

7. Nagyon örülök a példádnak és gratulálok!! :)

2015. júl. 23. 13:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!