Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mért teszi ezt velem/LÁNYOK...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mért teszi ezt velem/LÁNYOK FÖLEG/?

Figyelt kérdés

MÉRT CSINÁLJSA EZT VELEM kérlek segitsetek mert már meg bolondulok nagyon hoszu de ne basztasatok miata csak segitsetek!


egy jo éve együt vagyok egy 15 éves csajal 21 vagyok de nem pedo a csaj mintha 20 lenne minimum hüje dumákal ne baszogasatok kérlek,segitséget kérek,nos már ahogy mondtam egy éve együt vagyunk de titokban mert a mi kapcsolatunkra nem derülhet fény mind a kor mind egy ojan doog miat amit nem szeretnék elárulni....

Nos én halálosan szerelmes vagyok voltak már komoly kapcsolataim és élettársam is de ö valahogy más csak rá gondolok csak jár az eszemben de viszont van vele egy nagy hiba amit nem értek mért teszi meg velem

1 év alat adig jutotunk el hogy néha kiveri én meg csak a kezemel kéányeztetem a csikloját ÉS ITT MÁR KEZDÖDIK A TRÉÉ nos nem akar elmeni elötem de komolyan és nem tom mért csinálja ezt nem akar szeretkezni velem de másal viszont csinálta már elötem és vagy azt mondja hogy fáj neki vagy valami okot talál csak ne keljen csinálnunk de komolyan viszont MI MIAT MEG BOLONDULOK TUDOM Ö IS ELMESÉLTE ÉS AZOK IS AKIKEL MEGCSINÁLTA HOGY A NYÁRON EGY BULIBA EGSZERE 4 EN DUGTÁK MEG A WC-BEN UGY HOGY EGYÜT JÁRTUNK ELNÉZTEM NEKI,KIDERÜLT MELETEM VOLT NEKI EGY MÁSIK PASIJA 2 HONAPIG ÉS AZAL IS DUGTAK ELNÉZTEM NEKI ÉS MOST OJAN 3-4 HONAPJA nagyon komoly let a kapcsoltaunk már már orditani tudnák anyira imádom,de kiderült hogy a legjobb barátomal 2 honapja lefeküdtek a tesco wcben gyerekek áááááá

de látom hogy szeret látom mondja irja kimutatja de de akkor másal mért csinálja A LÉÁNYEG HA MÁSAL KUR VELE,M MÉRT NEM????ÉN MÉRT NEM KELEK NEKI PEDIG a megjegyzések elöt tisztázuk le nagyon helyes csávo vagyok nagyképüség nélkül másal mért ha velem nem ??micsináljak

hiába mondom ha nem csináljuk szakitok vele inkább szakitana és könyörögne a bocsánatomér másnap de akor se csinálná mért ???????mért::::???én meg meghalok mért??


2010. márc. 6. 02:00
1 2 3 4 5 6
 1/51 anonim ***** válasza:
:D Tudod mi az igazság? Hogy nem a lány van 20 éves szinten, hanem Te vagy 15 éves szinten.
2010. márc. 6. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/51 anonim ***** válasza:
100%

Nos ...:S

1. a csajod egy ribanc :(

2. nem szeret téged...

3. vagy azért van veled mert pénzeled, vagy azért mert élvezi azt hogy papucsoskodsz és megalázhat

4. undorítónak, visszataszítónak talál, azért nem fekszik le veled...

5. hogy másal miért? Mert a szügség tövényt bont, és bárkivel csak VELED NE...

6.21 éves vagy, és egy idióta állat...nem elég hogy írni nem tudsz és fogamazni, de még férfi sem tudsz lenni.


Bocs... :S

2010. márc. 6. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/51 A kérdező kommentje:
tudom hogy hülye vok bazki de imádom és nem tom mit tegyel DE KÉRLEK A KÉRDÉSRE VÁLASZOLJATOK KÖSZZ
2010. márc. 6. 02:09
 4/51 anonim ***** válasza:
2. vagyok..válaszoltam miért nem teszi meg..
2010. márc. 6. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/51 anonim ***** válasza:
lás 4-es és 5-ös pont..
2010. márc. 6. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/51 anonim ***** válasza:
+ d
2010. márc. 6. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/51 anonim ***** válasza:
a másodiknak van igaza! te egy mamlasz vagy!
2010. márc. 6. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/51 anonim ***** válasza:
67%
köszi uccsó..hamár így 1-et értünk..nem értékelnél egy hasznosra ?:DDD
2010. márc. 6. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/51 MaXXeGee ***** válasza:
100%
Ha már egyszer ennyire "gyerekes" az egész sztori, már bocs, de akkor kezeljük gyerekesen a dolgot. Mi az, amit egy gyerek mindenképp megcsinál? Hát az amit legjobban tiltanak neki. Ne lépj a pocsolyába kisfiam, ő annál inkább ... Mellesleg, a nők (még a 15 évesek is) egyfajta elvárásnak érzik, ha minden áron meg akarod dugni. Tegyél úgy, mint ha nem a szexre hajtanál, mint ha nem akarnál dugni, de mindig adj neki valami kis plusszt amitől érzi, hogy ő szánodra kívánatos nő. egy egy apró figyelmesség, egy érintés, egy megfelelő csók a megfelelő helyen, időben és formában ... de most had ne részletezzem jobban. A szexet, szeretetet, szerelmet, vágyakat, nem lehet erőszakkal kikövetelni. azt KI KELL ÉRDEMELNI!!!!!!! Hogy hogyan? ezt a te kompetenciád kideríteni :) Ja, és én csak egy kis "taknyos" 17 éves kisfiú voltam :D
2010. márc. 6. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/51 anonim ***** válasza:

Érdemes megfogadni a "kisfiú" komiját....nem mondd baromságot..

am megint a 2. voltam :DD

2010. márc. 6. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!