Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem ertem a pasiagyat?!

Figyelt kérdés
A pasik miért akarják megváltoztatni a lányokat? gondolok itt hajfestésre, fogyás, hízás stb..miért nem jó úgy egy lány ahogy megismerted? Ha nem jó miért jössz vele össze?
2015. júl. 23. 11:18
 1/9 Noren1989 ***** válasza:
84%

Vannak olyanok, akik nem. Amúgymeg ugyanez a nőkre is igaz, gondolkozz csak el.

25/F

Amúgy nem, nem érted a pasiagyat.

2015. júl. 23. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
4%
Férfiakban logikát nem szabad keresni. Én sem értem. Ha valaki nem tetszik, nem kell őt választani.
2015. júl. 23. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
84%
Ugyan ez megvan bennünk nőkben is, nem kell álszenteskedni....
2015. júl. 23. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Ha valaki egy ideált keres és talál egy Nőt, aki hasonlít rá akkor megpróbálja az ízlésének megfelelően átformálni...vannak ilyen típusú férfiak. Abszolút nem érdekli milyen a személyiség, a külsőségek számítanak kizárólag. Ehhez többnyire elég domináns személyiség társul, nem lehet neki ellentmondani....olyan típusú Nőket kerek akik behódolnak az akaratának és tetszeni akarnak neki és ezért majdnem mindenre képesek!!!!

37F

2015. júl. 23. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
49%

Nem kérek a témával kapcsolatban elmebetegektől priviket, nem privátban kell keménykedni, gyerekek!

Köszönöm! :)

2-es voltam.

2015. júl. 23. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Megkérdezhetem, hogy ezt hány férfinál tapasztaltad?


Nyilván nekem sincs statisztikailag reprezentáns mintám, de a harmadik párkapcsolatomban élek, a három férfi közül egyik sem akarta, hogy változtassak bármit a külsőmön.

2015. júl. 23. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Na a sok álszent...
2015. júl. 23. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Nem tudom,manapság tényleg olyan nehéz normális társat találni.Ahelyett h örülnének h van valakijük inkább folyton változtatgatnak rajta.Az elfogadás a legfontosabb egy kapcsolatban a bizalom mellett.
2015. júl. 23. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Ja kíváncsi lennék h hány ilyen barátod volt eddig.

Azért a normálisabbik fajtája, úgy szereti meg a lányt ahogyan azt meglátja mert úgy tetszik meg neki.


Idővel maximum csak azt mondanám meg h jajj drága ezt ne vedd fel mert katasztrófálisan áll.

2015. júl. 23. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!