Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ezt mondta nekem valaki, és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezt mondta nekem valaki, és nem értem, miért?

Figyelt kérdés
Azt mondta, hogy "amikor nem vagy egyértelmű, nehezen tudlak megfejteni... Mintha vakként kellene a tapintásom használni, hogy lássalak, a süketnek a látását, hogy halljon, egy ember, aki képtelen a szaglásra/ízlelésre a hallását kell használni, hogy pótolja ezeket, és az, aki nem érinthet, a többi érzékét kell együttesen használnia, hogy érezhessen téged. különös? szokatlan? fura? lehet, de lehet, hogy épp ezért látlak máshogy, mint a többi ember, és lehet épp ezért tudlak olvasni, látni, érezni máshogy, mint a többiek. nagyon különleges lány vagy."
2015. jún. 26. 09:41
 1/2 anonim ***** válasza:
Mert benne, egy filozófus veszett el.:)
2015. jún. 26. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Azért mondta, mert nem mondod ki konkrétan amit akarsz és ezért neki kell szinte "beléd látni". És ezek szerint ő úgy érzi neki sikerült. Mert képesnek érzi magát hogy megértsen téged és tudja mit/mire gondolsz. Amit a többi ember nem tudna megfejteni,mert másképp gondolkodik. És hogy titokzatos vagy..
2015. jún. 26. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!