Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit gondoltok arról, ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok arról, ha a férfi többet keres, mint a nő és ezt folyamatosan az orra alá dörgöli?

Figyelt kérdés
Mindketten 8 órában dolgoznak, a nő mondjuk 120-at, a férfi 190-et visz haza. A nő vezeti egyedül a háztartást, ő fizeti a számlákat és az albérleti költséget, minden mást a férfi áll kaja, utazás, ruházkodás. Ha a nő elé tesz valami ételt, akkor mindig mondja, hogy ezt az ő pénzéből csinálta, örüljön, hogy van mit ennie az ő pénzéből, ha vesz magának valamit a nő, akkor is mindig megjegyzi, hogy ezt csak neki köszönheti.
2015. júl. 26. 00:33
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
79%
Gyagyás a ffi -.-"
2015. júl. 26. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
6%

Nem szép dolog ilyen kis tételeknél, semmiképpen nem tartom jogosnak.


Én évente megkeresem ezt dollárban. Ennyit erről.


Valamiben azért én is jó vagyok ha már csődtömeg vagyok a nőknél.

2015. júl. 26. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
8%
Inkább a pénzét dörgölje a nő orra alá, mint a ge_cis fa_szát, nem?
2015. júl. 26. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
84%
Azt, hogy kihasználja a nőt, és érzelmileg zsarolja. Ez az ember egy birtokló személy, nem sok szeretet/tisztelet fűzi a nőhöz.
2015. júl. 26. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
81%
KIDOBNI! Nem azért, mert többet keres, hanem mert pofátlanul felhánytorgatja.
2015. júl. 26. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
76%

Ez nem tűnik egy egészséges kapcsolatnak, a férfi uralkodni akar,aminek nem lesz jó vége hosszútávon.

Szakítás,nincs más.

2015. júl. 26. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
79%
Kuka. Kell a francnak ilyen gyökér faszi.
2015. júl. 26. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

Az elé rakott ételt bele kenném a pofájába aztán a tányért széttörném a fején és megmondanám neki hogy takarodj az anyagias kur.va any.ádba és ba.sszál a pénzeddel te fas.szopó rohadt ge..ci


És akkor nagyon finoman fejeztem ki magam

2015. júl. 26. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
65%

Még akkor sem jogos, ha a férfi történetesen sokkal többet keres. A szüleimnél nagy a különbség, de ez csak abból adódik, hogy más a szakmájuk és apám szakterületén egyszerűen többet lehet keresni, de mindketten kiváló szakemberek, csak máshoz értenek.

Időnként ugyan előfordulhat, hogy annyira felbosszantják egymást, hogy odamondogatnak ilyeneket is, de állandóan az már nem normális.

2015. júl. 26. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
82%
Roh.adék fa.sz. Ha 500 ezret vinne haza esetleg, de nem biztos, hogy egyik fél tehet arról, hogy a másik rosszabbul keres. 190 és 120 ezer együtt manapság elég arra, hogy az ember kis lábon, de tisztességesen megéljen, erre ne legyen olyan nagyon büszke. Megérdemelne egy jó nagy pofán verést. 19F
2015. júl. 26. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!