Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit gondoltok arról, ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok arról, ha a férfi többet keres, mint a nő és ezt folyamatosan az orra alá dörgöli?

Figyelt kérdés
Mindketten 8 órában dolgoznak, a nő mondjuk 120-at, a férfi 190-et visz haza. A nő vezeti egyedül a háztartást, ő fizeti a számlákat és az albérleti költséget, minden mást a férfi áll kaja, utazás, ruházkodás. Ha a nő elé tesz valami ételt, akkor mindig mondja, hogy ezt az ő pénzéből csinálta, örüljön, hogy van mit ennie az ő pénzéből, ha vesz magának valamit a nő, akkor is mindig megjegyzi, hogy ezt csak neki köszönheti.
2015. júl. 26. 00:33
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
0%

Azt, hogy ez egy döglött kapcsolat, és ki kellene lépni belőle.

Amúgy meg egy provokatív, tipikus femináci kérdés, mert kevés ilyen kretén hapsi van.

2015. júl. 26. 03:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%
Azt, hogy idióta a pasi.
2015. júl. 26. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%

Miért nem hagyta már régen ott???


(Amúgy a nő minden lefekvéskor elmondhatná, hogy a férfi neki köszönheti, hogy van hol lehajtania a fejét, mert befizette az albérletet. Minden fürdőszobázás után, hogy neki köszönheti, hogy kifizette a vízdíjat. Minden meccs után, amit megnéz a TV-ben és minden netezés után, hogy kifizette a villanyszámlát. És minden ebéd után, hogy megfőzte, minden este, hogy nem kell bohás ágyba lefeküdni, mert kiporszívózótt stb. stb. stb...)


Ennek ellenére alapvetően a nőt nem értem. Kb. semmi önbecsülése nem lehet, ha ezt eltűri.

2015. júl. 26. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%
Azzal vagnek vissza, hogy nekem koszonheti, hogy van hova hazajonnie,nem kapcsoltak meg ki a villanyt, gazt,vizet,hiszen mindezt en fizetem.Aztan mehetne a halalfa*ra.
2015. júl. 26. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%

Gyerekes viselkedés, én biztos nem tudnék ilyen emberrel együtt élni.


22N

2015. júl. 26. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 hisztynka ***** válasza:
100%

Azt, hogy egy egoista bunkó!

Menekülj az ilyen szemétládától!

2015. júl. 26. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!