Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Milyen volt az a pillanat,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen volt az a pillanat, ami a leginkább tetszett nektek, amit a párotokkal éltetek át? A legolyanabb amit sosem fogtok elfelejteni, ami a legemlékezetesebb volt eddig?

Figyelt kérdés
Ami a legjobban esett nektek, emit a párotok csinál mondjuk. Nem muszáj szexuális élményre gondolni.
2010. márc. 6. 18:38
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
első csók..
2010. márc. 6. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
azt hiszem, az esküvőnk. ő szervezett mindent, és olyan volt, ahogy én elképzeltem. pedig nem mondtam, mit szeretnék. tudta :)
2010. márc. 6. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

bár már az esküvőnknél tartanánk.....

Nekem a legnagyobb élmény a párommal ez egy hétvége volt kettesben egy nyaralóban romantikával, esővel, áramszünettel, főzőcskével....! Örök élmény! Remélem sok ilyen lesz még!

2010. márc. 6. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
második vagyok, eljön annak is az ideje, nyugi :)
2010. márc. 6. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Hát az nagyon remélem! :)
2010. márc. 6. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Amikor arról beszélt, hogy eltervezte az eljegyzést:D

(remélem megtudom a közeljövőben azt is hogy milyen lesz:)


Egyébként a legnagyobb élmény közvetve talán az volt amikor úgy éreztem "befogadtak a családba", felkért az apukája táncolni. Ez sokat jelentett...

2010. márc. 6. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
háát,én azért azt az első édes orgazmust,na azt sosem fogom elfelejteni
2010. márc. 6. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
19:11-es, ez olyan aranyos volt :) én sajnos sosem táncolhattam az apósommal, mert beteg volt már, mikor összejöttünk, de azt sose felejtem el mikor elmentünk egy bálba, és azt mondta nekem, hogy "hoztam ám fehér bort is, kislányom, mert tudom hogy a vöröset nem szereted" (ők ilyen hobbiborász család, jó boraik vannak). annyira aranyos volt :)
2010. márc. 6. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
vad csókpárbaj egy kisbuszban
2010. márc. 6. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

OFF: (bocsi)

19:15

sajnálom, hogy beteg. De látod, így is voltak csudaszép emlékeid, és ez a lényeg:)


Azt a pillanatot sosem fogom elfelejteni, mindig összeszorul a szívem ha arra gondolok, óriási dolog számomra:) Ennél szebb már csak az lehet mikor az esküvőn táncolunk (hol van az még?!:()

2010. márc. 6. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!