Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mindenkinek az első "igaz"...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mindenkinek az első "igaz" szerelem marad a legszebb és legemlékezetesebb?

Figyelt kérdés
2009. okt. 20. 13:22
 1/7 anonim ***** válasza:
Hát nekem az első igaz szerelmem nagyon mélyen érintett, de ez nem biztos, hogy a legemlékezetesebb is. Szép volt, de csak 13 voltam és nem szép vége lett. Egy kis p*cs voltam és még nem fogtam fel, csak rózsaszín felhő volt. Később már sokkal szebb élményeim voltam és azok számomra sokkal emlékezetesebbek. Viszont az elsőt sosem felejted el.
2009. okt. 20. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
én is 13 voltam, de abszolút nem a legszebb emlékem, enyémnek sem lett szép vége... de az biztos hogy sohasem felEjtem eL!
2009. okt. 20. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
15%
a kama sutra elég érdekes póz, úgy kell kezdeni, hogy kinyitsz egy bizonyos könyvet...
2009. okt. 20. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Az elsőő.:) Soha nem felejtem el...nagyon szerettem a barátom..(de vége lett sajnos....több dolog miatt.)

Nagyon nehezen bírtam elfelejteni..de sikerült.:D

l/14

2009. okt. 20. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Előző vagyok..szép a emlék marad az biztos.
2009. okt. 20. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem elég szörnyű vége lett...szerencsére el is felejtettem. Az első szerelemben mindenki naiv szerintem, mindenki azt hiszi, olyan nem lesz még egy.Később jön rá, hogy még jobb is lehet, mikor tényleg szerelmes lesz.
2009. okt. 22. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Én nem tudom mi a szerelem. :\ Vagy sokszor éreztem már, vagy még soha. Bár elárulom, hogy nem akarok és nem is leszek szerelmes. És nem fogok "pasizini", és nem lesz az hogy "tetszik" és én is ő neki és "járunk", mert fiatal és éretlen vagyok még ehhez, akkor is, ha már a legtöbb dolgot tudom.

13/L

2010. szept. 16. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!