Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mivel lephetném meg karácsonyra?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mivel lephetném meg karácsonyra?

Figyelt kérdés
Közeleg a karácsony és egyszerűen nem tudom hogy mit vegyek a férjemnek. Illatszert nem szeretnék mert már kapott nem is egyszer, valami olyat szeretnék ami nem túl drága de ötletes! Köszönöm a segítséget mindenkinek!
2007. nov. 5. 13:52
 1/3 anonim ***** válasza:
60%
Szerintem jó ötletet lehet egy újságelőfizetés. Biztos van valami hobbija vagy érdeklődési köre, kereshetsz azzal kapcsolatos szaklapot és előfizethetsz neki fél évre vagy egy évre. Ez nem közhelyszerű és hasznos is.
2007. nov. 5. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
67%

Ha parfümöt nem,ruhaneműt nem,akkor talán könyvet ha szeret olvasni,dvd filmet ha van amire rég áhítozik,vagy zenei cd-t,ékszert(karkötő,nyaklánc,medál,pecsétgyűrű,lehet ezüst vagy arany vagy bőr egyaránt),ha hobbizik akkor a hobbijához kapcsolodó valami,vagy ha elég romantikus hozzá akkor készíts egy jo közös fotót kereteztesd be,mellékelj hozzá képeslapot versikével:-).Vagy ha kispárnával alszik akkor csináltass ugyan ugy fényképpel rányomtatva párnahuzatot.

Remélem picit sikerült segíteni:-).

2007. nov. 6. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
vegyél neki babzsák fotelt. minden férfi szeret elterüni benne. mondjuk nem tudom neked mi a drága, változó áron kaphatóak.
2007. nov. 15. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!