Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Időre van szüksége?

Figyelt kérdés

A nyári hónapokra a párommal távkapcsolatban vagyunk. Sajnos a körülmények erre kényszerítettek. Elég nehezen viselem, elmondása alapján neki sem könnyű.

Pár hete volt ,,hisztériás kitörésem,, nem vagyok rá büszke, sőt! , de elszakadt a cérna nálam. A párom azt mondta, hogy jobb ha nem beszélünk mert csak összeveszünk, ne beszéljünk egy kis ideig hogy meglássunk hogy hiányzunk egymásnak.

Aztán üzente hogy nem akar elvesziteni, de most nem tudunk együtt lenni.

Egy következő beszélgetés alkalmával én is mondtam neki hogy nem akarom őt elveszíteni a reakciója az volt,hogy jó,hagyjam most őt légyszives.

Fáradt és sok a gondja.


2015. júl. 30. 15:45
 1/3 anonim válasza:
Igen persze időre van szüksége,hadd gondolkozzon el. Utána hidd el keresni fog.
2015. júl. 30. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Milyen furcsa hogy ez a szünet mindig akkor jön elő amikor egy ilyen hisztériás kitörés jön a semmiből. Van ez így...
2015. júl. 30. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ilyen nincs, hogy "Időre van szüksége"! Mihez?? A problémák attól nem fognak megoldódni, azt meg kell beszélni!


A távkapcsi nehéz ügy, tudom, saját tapasztalat, de ha egy ilyen hisztis kitörésedtől máris időt kér, az már gond. Azt nem hiszem el, hogy ez olyan dolog lenne, amit nem lehetne megbeszélni.

Ez a "majd meglátjuk, hogy mennyire hiányzunk egymásnak" duma, meg egyszerűen szörnyű és nagyon átlátszó!


Szerintem minél előbb tisztázzátok a dolgot, és tegyétek rendbe ezt!

2015. júl. 30. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!