Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tényleg sokat beszélek erről...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg sokat beszélek erről a témáról? Vajon később sem akar majd összeköltözni, vagy tényleg időre van szüksége?

Figyelt kérdés

Párom 29éves. Én22vagyok.

4hónapja járunk.

Minden este egymásnál alszunk, és közel is lakunk egymáshoz.

Azt mondta komolyan tervez velem, és olyan dolgokat is eltud velem képzelni, amit eddig mással sosem (pl.gyerek-eljegyzés stb)

Én heti szinten beszélek az összeköltözésről, folyton ezen kattogok, azzal nyaggatom, hogy "Ugye megtudnánk oldani?" "Sosem jutunk már el odáig?"

Engem a szüleim tudnak segíteni X összeggel, Őt nem.

Mondta hogy rakjunk félre...de még idő kell...

A másik szavával meg azt mondja, hogy jól meglennénk, simán menne neki.



De mire kell idő? Mégsem velem tervez?


2015. febr. 25. 10:48
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

"Párom 29éves. Én22vagyok.

4hónapja járunk."

2015. febr. 25. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

egymásnál lakni nem akarunk, az mindkettőnknek kellemetlen lenne.

Neki azért nincs lakása, mert az apjával és az öccsével lakik egy hatalmas 2szintes házban.

Plusz az előző nőjével albérletbe lakott, onnan ugye hazaköltözött mikor szakítottak.


Albérletbe nem akarunk menni, majd közös lakást szeretnénk.

2015. febr. 25. 10:50
 3/12 anonim ***** válasza:

gondolom a pénz összegyűjtésére kell idő. azért, ha a szülei nem tudják támogatni, mint téged, és nincs jelentősebb összeg félretéve a számláján, akkor gondolom, nem tudja egyik napról a másikra összeszedni az egész házra való összeget.

én a leírásod alapján semmi disszonánsat nem látok, nem mond ellent magának. de lehet, hogy félreértem.

2015. febr. 25. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

4 hónap után mit vársz?

Épp hogy megismertétek egymást.

Még bőven van időtök összeköltözni.

Na meg az sincs megoldva, hogy hogyan költöznétek össze. Azt írod, hogy nem akartok albérletbe menni. Saját lakásra meg nem lehet csak úgy hirtelen összegyűjteni a pénzt. Na meg 4 hónap után normális ember nem is vág bele közös lakásba.

Nagyon erőszakos vagy és naiv is, fogalmad sincs róla, hogy mi hogy működik.

2015. febr. 25. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 Költőnő? ***** válasza:
4 hónap után közös lakás....??? o.O Nagyon de nagyon előreszaladtál.
2015. febr. 25. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
mi is kb 4 hónap után költöztünk össze a barátommal (ugyanígy, én 22 vagyok, a párom meg 29), de albérletbe, ami azért sokkal kisebb kiadás, mint a saját ház. nálunk ez így érződött természetesnek. ha ti is így érzitek, akkor nem tartom korainak. de ugyebár, saját házat már csak úgy érdemes venni - mi legalábbis, úgy fogjuk-, hogy abban is öregszünk meg. azért az albérlet, addig gyűjtögetünk a házra. de továbbra is azt mondom (2. válaszoló vagyok), hogy nem azért akar várni, mert korainak tartja az összeköltözést, hanem mert ha nem albérletbe mentek, akkor sokkal, de sokkal több pénznek kell lennie a zsebedben, hogy megvehesd azt a házat.
2015. febr. 25. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat.

igazatok van.

Ma mondta hogy nmindig erről beszélek, mintha 2hét múlva költöznünk kéne.

Szóval mondtam neki, hogy ejtsük a témát, majd ha akarja Ő hozza fel én nem siettetek semmit.

2015. febr. 25. 11:03
 8/12 A kérdező kommentje:
utolsó, éppen azért nem akarunk albérletbe menni, mert ott még több kiadások lennének, így jobban félretudunk rakni.
2015. febr. 25. 11:05
 9/12 anonim ***** válasza:

Kérdező, de te még mindig nem érted.

Miért gondolod, hogy nem akarja?

Amikor te magad is leírod, hogy nincs rá lehetőségeket.

Albérletbe tudnátok menni, de azt nem akarjátok.

Saját lakást meg nem lehet csak úgy a semmiből venni.

Most tök mindegy, hogy hetente vagy havonta kérdezel rá, attól neki nem lesz meg hirtelen a pénze egy lakásra.

2015. febr. 25. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Párdolgot tudok elképzelni, vagy érzi hogy ez nagyon sok pénz, és tudja hogy mennyivel több pénz ez havonta, emiatt még spórolna kicsit előtte. Esetleg egy úgy érzi te fizetnéd a nagyrészt a szülői támogatás miatt, őst nem is te a szüleid, és emiatt rosszul érzi magát (férfi büszkésség) Vagy a józanész üvölt néha fel benne hogy csak 4 hónapja vagytok együtt, várjon még egy kicsit (ettől független még persze nagyon szeret téged, és veled is akar maradni, de azért a józanésszel nézve kicsit korai beleugrani egy saját lakás vételbe.

Másrészről én spec lebeszélnélek róla mert amíg fiatal vagy munka szempontjából az egyik legnagyobb előnyöd a mobilitásod… persze pénzkidobásnak tűnik de nem olyan, másrészről ha minden este együtt aludtok akkor nem hiszem hogy olyan nagy baj lenne ha még várni kéne.

2015. febr. 25. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!