Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátnőm kicsit fura velem,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm kicsit fura velem, lehet azt szeretné elérni hogy papucs legyek?

Figyelt kérdés
2 kisebb szünet volt,de mostanában nem nagyon beszél velem,nem egy városban lakunk,gyakran nincs kedve beszélni,meg gyakran kötekszik,pl mond valamit reagálok rá,és akkor jön hogy hazudok,mert ezt kellett volna mondanom,szerintetek azt szeretné elérni hogy "behódoljak" ? Szeretem,csak nem tudom mi a célja gyakran a vitákkal. 20/f
2015. júl. 31. 12:31
 1/3 anonim ***** válasza:
Erre mit lehetne Írni?
2015. júl. 31. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem, valójában már csak megszokásból van veled. Ha valakit nem szeretsz, akkor hajlamos vagy levezetni rajta a napi feszültséget, és minden apróság idegesíthet benne, amit korábban nem tettél szóvá vagy nem zavart. A szünetek sem véletlenül voltak..
2015. júl. 31. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem igen. Amikor megsértődik mindenen, amit mondasz, mert nem azt várja, akkor az azt jelenti hogy manipulálni akar.
2015. júl. 31. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!