Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem vagyok papucs, mégse tisztel, miért?

Figyelt kérdés

20 felettiek vagyunk, és a bnőm olyakat enged meg magának, hogy oltári.

Én egy nyugodtabb ember vagyok, sokszor idegesített már fel az agyam persze, a legdurvább dolog egy pofont volt, de ő (csaj) télleg olyan mint egy vadállat.

Rendesen támad,karmol,anyázik,mindennek lehord, de akkormeg be van xarva ha pillatnyilag 1000re tórbúzza a vérnyomásom.

Nem tisztel, lehord mindennek, de fordított esetben meg hisztizik.

Nem tudom hol rontottam el, nem vagyok papucs, kezemben tartom a dolgokat de ugye ő is ember nem droid, ill. ha össze vagyunk veszve akkor szereti az ismerősöktől azt hallani h ugyebár én vagyok a retek.

Tanácsok?


2015. júl. 25. 22:39
 1/8 anonim ***** válasza:

Na és te vajon mitcsinálsz? Kell lennie oknak hogy mi hozta ki belőle!

Én is ilyen vagyok és nem véletlen!

Engem a barátom teljesen kicsinált, és csodálkozik ha meg mondom másnak hogy egy szemét!

Te hogy viselkedsz a pároddal ?

2015. júl. 25. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Sok oka lehet, ennyiből ezt nem fogjuk megtudni.

Lehet oka pszichés betegség, vagy valamivel felbosszantják valahol, és akkor mindenre ugrik, de az is lehet, hogy te hozod ki valamivel a sodrából...

2015. júl. 25. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

igyekszem a tenyeremen hordozni, jó helyekre elvinni,stb...

a legtöbb konfliktus amiatt van hogy mindig be akarja bizonyítani szavakkal,cselekedetekkel, hogy neki tökmind1 mi lesz, nem kellek annyira neki.

Aztán amikor télleg ágyő van, akkor sír mint a záporeső.....

2015. júl. 25. 23:02
 4/8 anonim ***** válasza:
Borderline gyanús...
2015. júl. 25. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Mért lenne veled, ha nem tisztelne? Másik kérdésem, hogy te mit tisztelsz benne? Vagy nálad ez úgy van, hogy csak a nőnek kell...?
2015. júl. 25. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Tudod ki hordana egy ilyen nőt a tenyerén. Azt hiszi ez menő, pedig tényleg droid :) Áruld el, mi értelme van egy ilyen kapcsolatnak?
2015. júl. 26. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Dobd ki, még mielőtt erőszakkal is megvádol!

Ja és nőktől tiszteletet, együttérzést, egyenjogúságot ne várj.

2015. júl. 26. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Pontosan hogy papucs vagy.Annak ellenére a tenyereden hordozod,hogy elhord mindennek és nem tisztel.Mi ez ha nem papucs dolog ?
2015. júl. 26. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!