Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szakitáson kivül mit tehetnék?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakitáson kivül mit tehetnék?

Figyelt kérdés
az van hogy szeretem a pasimat, állitólag ő is, csak nem az a tipus, hogy mindig velem legyen, hát én sem, de azért egy vasárnap jól esne, itt legyen, vagy én nála... ma pl beszéltünk és mondta h találkozhatnánk ma, de nincs sok ideje, mer kell tanuljon, mert vizsgázik nemsokára.. aztán hallottam most valakitől hogy elmentek haverjaival valahova egyet... és sajna már harmadik eset, hogy megigéri h együtt leszünk, és még sem... mert elmegy a haverjaival... és már ezt magyaráztam neki, de most úgy is elment, és jól kijövünk meg minden, csak néha ilyen... :( s fáj... most mit csináljak? nem akarok szakitani... és állitólag szeret, haverjainak is ezt mondja... csak fáj hogy néha igy viselkedik... :( ti mit tennétek?
2010. márc. 7. 18:15
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
menny el te is szorakozni, iszogatnia bnőiddel, és majd látjuk neki h tetszik ;)
2010. márc. 7. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

mióta vagytok együtt és hány évesek vagytok? kérdezz rá miért csinálja ezt. én barátom is elszoikott menni barátaival ide-oda és mondta is hogy olyankor jó egy kicsit nélkülem ellazulni, teljesen megértem, de a te esetedben ez több

mennyit találkoztok hetente?

2010. márc. 7. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
hat egy faluban lakunk... szóval a távolság nem gond... 2 hónapja vagyunk együtt, rég ismerjük egymást, és régóta próbálunk járni... most mehetne... én 15 vok, ő 18
2010. márc. 7. 18:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!