Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tudnék tenni? Még belém...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tudnék tenni? Még belém szerethet?

Figyelt kérdés
A barátnőmeml 8 hónapja vagyunk együtt,de volt két szünet az egyik 1 hónapos volt.Mostanában fura volt velem,de ma valahogy szóba került és mondta ő nem nagyon szerelmes,nem érez úgy semmit.Én azt mondtam nem haragszom,továbbra is beszélgetünk,de rossz érzés.Én kicsit érzelgős srác vagyok,és nagyon reménykedem hogy belém szeret még,ettől remélem papucs nem vagyok.Amikor az első szünet volt köztünk akkor öngyilkos gondolatok is voltak.Még nem mondta hogy szakítana velem,de szerintetek ez már szakításnak számít ? Ha elhagyna én nem bírnám ki,úgy érzem összeomlanék.20/f
2015. aug. 4. 00:28
 1/1 anonim ***** válasza:

"A barátnőmeml 8 hónapja vagyunk együtt,de volt két szünet az egyik 1 hónapos volt"


Ezt te komolyan erőltetni akarod?

2015. aug. 4. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!