Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

JÉZUSOM! Bepánikoltam a barátom szakított velem és azért mert nem tud bízni bennem! Pedig nem csináltam semmit egyik percről a másikra. ááá mit tegyek?

Figyelt kérdés
2010. márc. 7. 19:47
1 2 3 4
 21/36 A kérdező kommentje:
Dehogy adom.:D próbálom túltenni magam rajta..mostmár csak haragot érzek xĐ
2010. márc. 7. 20:13
 22/36 anonim ***** válasza:
Ennél jobbat érdemelsz! Ne foglalkozz vele, az ilyen pasik gusztustalanok!
2010. márc. 7. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/36 anonim ***** válasza:

Komolyan ez pont olyan mintha ő lenne a csaj. Itt valami más van a dolog hátterében, ffiak nem szoktak ilyen hülyék lenni. Találkozz vele személyesen, és beszéljétek meg, hogy mi a sz*ar van, mondja meg egyenesen....


20f

2010. márc. 7. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/36 anonim ***** válasza:

Jah, amugy ugyanezt csinálta velem egy csaj (később kiderült h elmbeteg), de az csak néhány hónap után volt. Totál ugyanez volt. Ráadásul ő nem is csinált semmit az ágyban, végig én foglalkoztam vele, és akkor kitalálta, hogy én csak a szexre hajtottam, meg kihasználtam... Közben a t*keim majd leszakadtak. Szóval megértem a helyzetet.


(uccsó voltam)

2010. márc. 7. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/36 A kérdező kommentje:
de igen szoktak ilyenek lenni..nem akar találkozni..rákérdeztem..hát én nem tudom..tegnap este ronthattam el vmit?:"O
2010. márc. 7. 20:48
 26/36 A kérdező kommentje:
aaz gáz..:S:S és megmondtad neki,hogy majd leszakadtak a t*keid úgy hajtottál? :D:D amúgy szerintem ilyen elmebetegekkel lefeküdni sem érdemes:O hülye voltam
2010. márc. 7. 20:51
 27/36 anonim ***** válasza:
Annyira rossz nem lehettél, hogy ne lehessen rajta segíteni. Főleg úgy, hogy ez volt neked az első...annyira nem lehetnek még tapasztalataid. Ha meg azért szakított, mert nem voltál jó az ágyban, akkor nagy gy.ökér.
2010. márc. 7. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/36 anonim ***** válasza:

Az volt a para, hogy szűz volt, és qrvára fájt neki, szóval le kellett állnom. Úgyhogy másképp kellett foglalkozni vele. Ő meg kb le se' szart engem. Ezért fájt qrvára fizikailag is.


A baj az volt, hogy csak jóval ezután jöttem rá, hogy a csaj lelkileg meg ugy mentálisan nem 100as, ha előtte tudom hozzá sem szólok...


Fiúk meg alapjában véve nem érzelmi lények, és sokkal egyszerűbbek mint a csajok, tehát azért mondom hogy beszélj vele. Hacsak nem ős is az elmebeteg fajtából van.

2010. márc. 7. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/36 A kérdező kommentje:

Hát de ő is az elmebeteg fajtából van..ma reggel próbáltam vele beszélni msn-en és elküldött a... szó szerint. pedig annyit mondtam neki h :

Szia figyu beszélnünk kell,nem akarlak elveszíteni mert szeretlek és ha már szakítasz velem akkor az igazat mondd el légyszi mert ez így nagyon fáj nekem,hogy hazudozol.



ennyit írtam ő meg elkezdte hogy:

csá nem érdekelsz hagyj békén mert egy jó nagy k.va vagy és nem szeretlek miért nem lehet megérteni?????????


Szó szerint ezt írta.


Nem tudom mire véljem.


Pedig amit mondott,hogy ku.va vagyok az nem igaz..ha van egy barátom,akkor nem csalom meg. soha nem léptem félre. más pasira se néztem rá amikor vele voltam.



Az meg a másik,hogy kiraktam a legjobb haverom velem közös képét amin felemel..és rámírt hogy nocsak van még más pasim rajta kívül? meg hogy jó nagy ku.va vagyok. És eddig észre se vette hogy milyen ronda vagyok.

Mikor mondtam neki hogy nem a pasim és mostmár semmi beleszólása ebbe akkor annyit mondott hogy de igenis van beleszólása.:(

2010. márc. 8. 07:42
 30/36 anonim ***** válasza:

:O

Legyen már női büszkeséged!!Hagyd a p*csába...Nehogy még könyörögj neki...ha nehéz is de próbálj ugy tenni h nem érdekel..sokkal jobban fogja bántani,mert ha puncsolsz neki,akkor még neki lesz"jó" h "fu mekkora ember vagyok,h sírnak utánama csajok"

ilyet nem szabad..szard le:Sezek után még azt írod neki h szereted?óóó....sajnálom ami történt,de ezek után én ugy elküldeném az édes anyukájába vissza,h azt sem tudná fiú e vagy lány..:S

19/L

2010. márc. 8. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!