Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

JÉZUSOM! Bepánikoltam a barátom szakított velem és azért mert nem tud bízni bennem! Pedig nem csináltam semmit egyik percről a másikra. ááá mit tegyek?

Figyelt kérdés
2010. márc. 7. 19:47
1 2 3 4
 31/36 A kérdező kommentje:
Már elküldtem mert elegem lett belőle,hogy szekált..Reggel idejött(tudja hogy beteg vagyok) és itt cirkuszolt hogy biztos pasi van nálam..és ezt abból vonta le,hogy nem engedtem be. Basszus nem esett még le neki,hogy mit csinál:S
2010. márc. 8. 09:24
 32/36 anonim ***** válasza:

Ne haragudj de sztem nem normális:s

egy ilyen fiú melett mindig csak retteghetnél mikor csinál megint ilyet:s biztos egy csini aranyos csajszi avgy,aki borzasztóan tud szeretni,találsz te egy oylan fiút aki őszinte,korrekt és megbecsül.Ha a mostani hülye látja majd,észreveszi mekkora kincset dobott el,de akkor már te benne leszel egy boldog kapcsolatban,akkor meg már késő siránkoznia;)Utolso voltam:)

2010. márc. 8. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/36 A kérdező kommentje:
Köszi nagyon aranyos vagy:)
2010. márc. 8. 10:19
 34/36 anonim ***** válasza:

Ha már szakítottatok, akkor mi köze hozzá, hogy ki van nálad? Ha meg nem szeret, akkor meg végképp...

Nagyon zokni lehet szegény.

2010. márc. 8. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/36 A kérdező kommentje:

Ez igaz

de nem volt senki

basszus fertőző vírusos betegségem van hogy hívhatnék ide bárkit

2010. márc. 8. 12:32
 36/36 anonim ***** válasza:

Miért nem köhögtél az arcába, hogy észrevegye? :D

Ne foglalkozz vele. Menj át felejtésbe. Ezt az embert jobb nem visszaszerezni...de persze ez a te döntésed.

2010. márc. 8. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!