Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szokott a pasitok egy buli...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szokott a pasitok egy buli alkalmával randalirozni, órdibálni, kötekedni? Ha igen, akkor mit tesztek?

Figyelt kérdés
2010. márc. 7. 22:57
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem járok ekkora tahóval...ennyi:D
2010. márc. 7. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
100%
csatlakozom az előttem hozzászólóhoz :D
2010. márc. 7. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
43%
Szokott.. röhögök, mert imádom :D
2010. márc. 7. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
50%
utolsó te cigány vagy ugye?
2010. márc. 7. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
63%
Nem vagyok az :D de nekem vicces, mikor ordibál, meg bunkózik, jót nevetek rajta :)
2010. márc. 7. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
sírnod kellene, büszke is avgy rá?:S:S:S
2010. márc. 7. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

nekem is van egy csaj ismerősöm, aki tök normális (első saccra, de a pasija meg egy ilyen paraszt, ordibál meg parasztkodik össze vissza. az életben nem fogom megérteni.

sosem tudtam felfogni hogy az ilyenek hogy találnak maguknak "értelmes" csajt.

2010. márc. 7. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Én pasim is ilyen ha iszik, mindenkivel kötekedik,de még nem verték el egyszersem,pedig néha megérdemelné.Igazából nem tudok mit kezdeni vele, szerencsére kicsit hallgat rám és időben befejezi,én kínosan érzem magam miatta.
2010. márc. 7. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Az antiszociális egyéneket vagy tiltani kell a piától, vagy józanon elmagyarázni neki, hogy mi az ábra. Ha normális akkor meg fogja érteni, és változtat a szkásain, ha nem akkor szakítanék vele, azonnal!
2010. márc. 8. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
én néha kötekedek, sőt verekszem, de sosem a barátnőm előtt. egy kis testmozgással elegyített hirig sosem árt, főleg ekkora állatoknak mint én:D
2010. márc. 8. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!