Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan oldjam ezt a görcsöt,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan oldjam ezt a görcsöt, miközben ő elmegy?

Figyelt kérdés

Sajnos páromnak voltak hülye dolgai, amiket nem néztem szépen. Telt múlt az idő, és úgy tűnik sikerült megértetnem vele, ha nem változtat akkor engem veszít el.

Mégis bennem megmaradt a dolog. Szeretnék jó barátnő lenni, aki a gyerekkori haveroktól nem tiltja el egy buliért. Mondtam neki persze, nyugodtan menjen érezze magát jól félmosollyal, de amikor elment akkor elkezdett görcsölni a gyomrom.

Mit tehetnék ilyenkor?


2015. aug. 7. 21:36
 1/9 TallandThin Boy ***** válasza:
Te is csinálj valami programot, foglald le magad.
2015. aug. 7. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Vegyél be egy görcsoldòt. Viccet félre téve. Tudom miről beszélsz, nekem a stressztől hasmenés is lesz. Ha nem bízol benne szakíts vele különben tonkremész.
2015. aug. 7. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Igen én is a stressz miatt vagyok hajlamos a hasmenésre, de épp ezért kérdezem, mit tehetnék az ellen, hogy ne görcsöljek. Persze nem az az első, hogy szakítok vele, mert ezt magamba kell elrendezni, valahogy...
2015. aug. 7. 21:43
 4/9 anonim ***** válasza:
Csinálj ugyanakkorra te is programot, vagy menj el futni,biciklizni,a sport oldja a stresszt.De hosszú távon nem megoldás.Ha oda a bizalom,oda a kapcsolat is.
2015. aug. 7. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Kezd ott hogy mi az ami zavar ha elmegy nélküled?

Valoszinu feltekenyseg es a megcsalastol valo felelem.

Ha ismered a parod es nincs okod akkor mondogasd magadnak es csinalj valamit ha van okod akkor érthető.

2015. aug. 7. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Yorxun Yorxun ***** válasza:
Arra gondoltál, hogy esetleg vele menj?
2015. aug. 7. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

A párom ugyanez lilába....minden olyan buli ahova egyedül megyek kínszenvedés számára....semennyire nem bízik bennem, pedig jó pár éve együtt vagyunk. Az elején neki állt velem lelkizni, hogy ne tegyem ki ennek az érzésnek, de egy idő után rájöttem, hogy igenis ki kell állnom a döntéseim mellett és nem csal Rá kell tekintettel lennem.

Éves szinten 2 hétvége simán belefér, hogy külön töltjük egymástól....és egy egészséges kapcsolatnak ezt simán el kell viselnie.

37F

2015. aug. 7. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én is így vagyok, vagyis hogy a párom ha elmegy a haverokkal akkor ideges vagyok/voltam. De szerencsére le sikerült küzdenem egy szintig. Pl eleinte zavart ha nélkülem ment a barátaival, kissé bizalmatlan voltam meg féltem hogy elveszítem. Te attól félsz hogy elveszíted vagy megcsal? Miért tenne olyat? Amúgy ami nekem segített az az hogy 1. beszéltünk róla hogy egyikünknek se jó az ha tulajdonképp tiltva van hogy menjen másokkal valamerre vagy pedig ha engedem is tudja hogy ideges leszek és fura 2. fordítva szerintem te is bizalmatlannak találnád őt ha így viselkedne. De persze nem ismerem a párod barátait...
2015. aug. 8. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítő valaszokat :) a baratait inkabb szimplán tulporgosnek mondanam de tisztaban vannak a mi kapcsolatunkkal legalabbis mondtak nekem hogy oda vissza van a párom 5 ev utan is tőlem.. velem van legfőképp gond es ezt beismerem, ugyanakkor sokszor idegeskedek dolgokon ami miatt sikerült elérnem h annyit kapjak vissza h ne törődjek hulyesegekkel. Rendbe szeretném tenni magam minden hogy :(
2015. aug. 8. 00:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!