Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Feltekenyseg. A zold szemu...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Feltekenyseg. A zold szemu szorny. Hogyan gyozzem le, es egyaltalan van e okom ra, hogy feltekeny legyek?

Figyelt kérdés
Sziasztok!Nem szoktam ide irni,de most annyira tanacstalan vagyok,hogy muszaj kiirnom magambol mindazt ami benne van.Remelem akad valaki aki tudna adni par jo tanacsot.Szoval volt egy fel eves kapcsolatom,ket het utan beleszerettem.De ugy teljesen,fulig.Nagyon jol megvoltunk,de sajnos o nem szeretett meg ugy igazan,ezert tobbszor megprobaltuk kulon,de mindig visszatalaltunk egymashoz,hogy hatha most jobb lesz,mert a gonolkodasunk,stilusunk,nezeteink ,a szeretkezes,szinte minden passzolt.De a szerelem csak nem jott.Tiszteltem benne,hogy elmondta,nem hazudott,es tudom,hogy o is szerette volna ha megszeret.Nagyon feltekeny vagyok,szinte minden csinos lanyra.Mert neki sokat szamit a kulso,ha facen bejeloli egy lay,elfogadja es egybol rair,es ismerkedik,csak mert a lany szep,es nekem soha nem mondta el,ami utolag megis kiderult,azt mondta nem akart bantani,mert tudta milyen feltekeny vagyok,es nem jelent neki semmit az az ismerkedes,tudja hol a hatar,es soha nem csalt meg.Egy honapja nem is talalkoztunk mivel munkam miatt 1000 km valaszt el tole meg egy hoapig.Azt mondta szeretne mar igazan boldog lenni.31 eves,ha szamit.Mita kijottem nem sokat beszelunk,neha ramir,beszelgetunk,aztan azzal vegzodik,hogy skype sexelunk,de maskor nem hiv fel skypon.Most kivagyok teljesen,mert tudom,hogy valami medences partyn van.Mi van ha megismer valakit,es soha tobbet nem fogom atelni azokat a pillanatokat vele,amit eddig?! Mindig feltekeny voltam,de nagyon sokszor utolag rajottem,hogy nem volt miert,hisz tenyleg nem csinalt semmit,vagy bebeszeltem magamnak h biztos talalkozott ezzel vagy azzal,holott nem.Nem tudok ejszakakat aludni,csak arra gondolok kivel van mit csinal.Neha azt mondja hianyzmom neki,az olelesem,mindenem,es milyen draga lany vagyok,es szeressem tovabb igy,mert olyan jol esik neki h szeretem..aztan masik heten azt mondja o mar nem birja ezt tovabb,mert sok a stressz es en is stresszelem.Nem ertem.Hagyjam,felejtsem el,mert ugysem fog mukodni vay ne csinaljak semmit,ha keres,irjak vissza,talalkozzak vele,es lesz ami lesz? MIt tegyek? Nagyon hianyzik,es nem akarom elrontani.Normalis valaszokat szeretnek.Koszonom elore is!
2015. aug. 8. 01:23
 1/8 Interferencia ***** válasza:
Ékezet, központozás, helyesírás!
2015. aug. 8. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Kedves első hozzászóló.Bizonyára megragadtad a mondanivalóm lényegét.Én ékezet nélkül irok,de tudnák igy is,HA akarnák.De most egyáltalán nem ez érdekel...Köszönöm a kedves hozzászólásod.Könnyek áztatta szemmel bizonyára tearra figyelnél,hogy minden passzoljon..Gratula
2015. aug. 8. 01:28
 3/8 Interferencia ***** válasza:
Nem javítottál a helyzeteden.
2015. aug. 8. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
60%
Nincs ellenemre soha a hosszú szöveg, viszont baromi zavaró, hogy emellé még ékezetek sincsenek, sem vesszők, képtelen vagyok így végigolvasni ennyit, és szerintem nem én leszek az egyetlen. Ha tényleg szükséged van segítségre, igényesen fogalmazd meg a mondanivalód, mert ezt így ilyen formában konkrétan fáj olvasni.
2015. aug. 8. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ha ő nem lett beléd szerelmes azóta sem, akkor mégis mit szeretnél? Az érzelmeket senkire se tudod ráerőszakolni, hogy szeressenek. Sőt, ha viszonzatlan, és minél jobban akarod, hogy ne legyen az, még fordítva is elsülhet, és talán még undorodni is fog tőled durvább esetben. Muszáj lesz beletörődnöd, hogy ez sehogy sem működik köztetek, ha ő nem érez semmit.
2015. aug. 8. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

A féltékenységed a leggyilkosabb módja annak hogy teljesen tönkre tedd a kapcsolatotokat.


Az összes erre irányuló cselekedet borzalmasan visszataszító. Például az állandó irogatás meg hivogatás, mit csinálsz, hol vagy, kivel vagy, miért vagy.

Élni sem lehet a másiktól így. Viszont ha nem keresed ő fog keresni téged.

Ha nem írsz neki arra fog gondolni hogy: na mi van már nem is szeret ?


El kell engedned ahhoz hogy vissza jöjjön.

Ha pedig nem jön akkor game over.

2015. aug. 8. 02:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Rossz olvasni ahogy írsz, így az embernek nincs is kedve végig olvasni, csak kínlódás az egész. Annyit meg nem ér egy ismeretlen embert baja....

Tényleg olyan nehéz tagolni, ékezetet használni? Mindjárt nem tünne egy összevissza zagyvaságnak!

2015. aug. 8. 05:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
A feltekenyseg semmi mas mint onbizalomhiany es birtoklasi vagy ... beteg egy dolog!
2015. aug. 8. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!