Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan kezeljen úgy, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kezeljen úgy, hogy férfias is maradjak de ne legyen bunkó?

Figyelt kérdés

A barátnőm rettentő bunkó velem . Ha balami baja van , pl nagyon fáradt és reggel van, sokszor le sem sz..r . Értem ez alatt : dolgozok estés vagyok , regglig megyek 12 órázom . Végzem hajnal 4 kor , ő hajnal 5 kor kel . Nekem egy ora haza az út , ezért uton vagyok általában mikor visszaír . VISSZA , ugyanis nem szokott keresni csak nagyon ritkán . Szoval írok neki hogy joreggelt szerelmem ! Most indulok haza . Erre volt már az a válasz , hogy elegem van a korán kelésből, volt már az a válasz , hogy nem birom tovább . Ilyenkor teljesen bunko . Hazaérkezek , irom hogy hazaértem :) válasz : oke .

Ha kérem hogy hivjon fel akkor mindig kifogasolja .


Ezen felül néha random ír , hogy mennyire szeret , illetve hogy nagyon nagyon fontos vagyok


Kérdés: nem akarok bunko lenni , hogy lerázom és a problémájával nem is foglalkozom , viszont könyörögni sem szeretnék neki örökre .. Mi a jó megoldás ?


2015. aug. 8. 07:15
 1/8 anonim ***** válasza:

szervez szabadnapot magatoknak és vidd el valahova ahol nyugisan meg tudjátok ezt beszélni


esetleg virág ? apró figyelmesség


am meg nem csodálom, h ilyen szinte nem is látjátok egymást, nem is vagytok együtt

2015. aug. 8. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Együtt élést tervezzük .
2015. aug. 8. 07:28
 3/8 anonim ***** válasza:
58%
Ennyi? Hogy bunkó mikor hajnalban épp félálomból ébredezik? Ne írj neki ilyenkor, beszéljetek 1-2 órával később, mikor már kicsit jobban magánál van...
2015. aug. 8. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
75%
Ne írogass neki ilyen üzeneteket, ha ennyire rá a reakciója és ez téged zavar, valószínűleg nem akar tudni minden egyes mozzanatodról.
2015. aug. 8. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
77%

Neked az az igényed, hogy folyton életjelet adjál magadról, neki meg ez fárasztó.


Itt állj meg és olvasd el párszor az előző mondatot. Az embereknek eltérő igényeik vannak.


Egyelőre nem bunkó veled! Csak nem úgy él, ahogy te ideálisan elképzeled az életet. Neki máshogy néz ki az ideális élet. De ha sokat erőszakolod, hogy a te igényeidnek megfelelően viselkedjen, akkor tényleg bunkó lesz. Például ha bedurcizol, hogy miért nem írogat folyton jókedvűen, mikor neked éppen arra van igényed. Neki nem arra van. Az ő igénye nem számít?


Beszéld meg vele, hogy úgy látod fárasztó neki a folytonos életjeladás. Mit szeretne? Annak örül ha írsz? Csak válaszolni fárasztó neki? Vagy a megszakítás is zavarja?


Ha te meg ezt nem bírod elviselni, mert például magányosnak érzed magad, akkor tisztázzátok, hogy tudtok-e kompromisszumra jutni, ami mellett egyikőtök sem lesz boldogtalan. Ha nincs ilyen opció, akkor sajnos nem illetek össze.

2015. aug. 8. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
76%

Ha kora reggel kelek,fél óra míg magamhoz térek.Én sem szeretm ilyenkor,ha telefonon hívnak, a férjem elkezd fogdosni a konyhában (bár már megértette,hogy várjon egy kicsit,míg magamhoz térek),még feszült is vagyok,ha munkába készülök.Szóval ilyenkor jobb,ha békén hagynak.Cserébe én meg este hagyom a férjem,mert neki olyankor nincs már kedve beszélgetni stb.

Szóval lehet,a barátnődnél is ennyi a probléma.Ne írj neki kora reggel!

2015. aug. 8. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Valószínűleg fizikailag is, lelkileg is ki van merülve a sok munkától, a korán keléstől, attól, hogy alig találkoztok, csak a munka, a munka. De muszáj, mert élni meg kell valamiből. Én már éreztem hasonlót, nekem sem volt kedvem korán reggel vidámkodni. Meg az is borzasztó volt, hogy alig találkoztunk a férjemmel, sokszor én is úgy éreztem, nem bírom tovább.

Próbáljatok ha lehet egy kis szabadságot beiktatni, ezen felül nem kell állandóan írogatni egymásnak. Főleg nem korán reggel.


Arra meg, hogy "hazaértem", ugyan mit írhatna? :D

2015. aug. 8. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Akkor sem kéne bunkónak lennie igazad van!

Te vagy a párja.Az ideális az lenne ha örülne neked és pozitív lenne. Beszéljétek meg... :)

2015. aug. 8. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!