Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha a páromat megütöttem pár...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a páromat megütöttem pár napja és kidobott, van esély, hogy kitudom engesztelni valahogyan? Ffi

Figyelt kérdés

2015. aug. 10. 00:36
 1/7 anonim válasza:
100%
Ha én a helyében lennék nem tudnál, de persze nem vagyok. Szóval ezt nem tudom. De az az első és talán legfontosabb lépés, hogy beismerd magadnak: nagyot hibáztál!
2015. aug. 10. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Én sem adnék neked még egy esélyt, az biztos.
2015. aug. 10. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
34%
Na, most végre egyszer az életben kellemesen csalódtam a nőkben. Van köztük normális is.
2015. aug. 10. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 omba ***** válasza:

Nem hiszem.

Van aki szerint pár pofon belefér a boldog párkapcsolatba, - vagy az emberi viselkedések közé - ez volnál te.

Van, aki szerint meg nem - ez meg ő - ezért dobott ki.


Nagyon kétféle világlátás, mesze túl az ütés kérdésén is, szóval az IS azt mutatja csak, hogy nem vagytok ti egymáshoz valók.

2015. aug. 10. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
96%
Nagyon mélyen szégyelld magad, hogy megütötted a párod! Nincs olyan indok, ha férfi teszi ezt, ha nő, hogy valaki ilyet tegyen. Én ez ő helyében biztosan nem fogadnálak vissza. És olyan dolgot sem tudok mondani, ami kiengesztelhetné ezt.
2015. aug. 10. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Egy gyáva sz_ar vagy!Mi jogon ütötted meg?
2015. aug. 10. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Esély az engesztelésre? Ha kapsz, akkor nagy hülye a párod, ha nem kapsz, akkor épp megjött az esze. A bántalmazott nőket borzasztóan sajnálom, de épp ilyenkor dől el a további sorsuk.


Csak mint privát kérdés:

Ha tudod, hogy a párodnak a bátyja az ex profi nehézsúlyú bunyós, akkor is ilyen tökös tudnál lenni? Ha a párod családja egy erősen összetartó, és megtorló család, akkor is kezet emelnél rá? Ha tudod, hogy a párod kiáll magáért, és visszaüt, akkor is kezet emelnél rá?

2015. aug. 11. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!