Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire fontos a csók?

Figyelt kérdés

Az ismerkedésnél, és egy hosszabb kapcsolatban?

Akik sok éve együtt vannak azok is szoktak szenvedélyesen smárolni? Az 40-50 felett?

Csak mert én nem tudok csókolni,de nem is szeretek.

Felnőtt létemre.

Ha barátnőt keresek mindképp rá kell gyúrni a csókolózásra?

Na de kivel gyakorolhatnám ? ugye..


Azért itt teszem fel a kérdést,mert úgy gondolom, hogy ez akár probléma is lehet.



2015. aug. 10. 15:07
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem mindenki szeret csókolózni. Nekem is volt pasim, akinek 2 másodperc volt a csók, elég kiábrándító volt.


A csókot gyakorlással lehet fejleszteni, ahhoz bizony lány kell! Lehet, hogy van olyan, aki nem szeret csókolózni, hátha szerencséd lesz. Bár nem hiszem. A csók nagyon jó. Finoman is, erőszakosabban is, helyzetfüggő.


Amúgy egy szenvedélyes csók azonnal a lábunk között kezd el dolgozni, legalábbis nálunk. Egy szenvedélyes csók, ölelés és már fülünk farkunk feláll.


Ja,

és az én koromat már 40-re kell kerekíteni!

2015. aug. 10. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Érdekes vagy. Ha szerelmes vagy valakibe, nem kívánod a csókot? Ez tényleg probléma, szerintem a csók az alap. Mit gondol rólad a partnered, ha nem csókolod meg sosem. Ha meg rágyúrsz, akkor érződik rajta, hogy erőltetett.

40-50 felet egyre ritkábban látni szenvedélyes csókot, de számomra nem is állna nekik jól.

2015. aug. 10. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Hallottam már ilyet, sokan nem szeretik, nincs ezzel baj.


Én személy szerint szeretem, fontosnak tartom, bár nem hinném, hogy 40-50 évesen is vadul smárolnék, inkább szájra puszit tudnék elképzelni abban a korban. Aztán ki tudja :)

2015. aug. 10. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

hohó

azért nem kell ám leírni a 40-50 éveseket!

Az egy dolog, hogy a huszonéves szerint gáz, ha smárol egy középkorú is, de majd amikor annyi idősen csókolózni fogtok, akkor gondoljatok erre vissza.

40-50 évesek szexuálisan aktívak ám! A csók jó, sőt fantasztikus...

2015. aug. 10. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Blade Bone ***** válasza:
Nos igen, butaság leírni az idősebbeket ilyen téren, meg az is butaság, hogy az ember a hosszú kapcsolatokban beleun. .. . Hogy lehet ilyet megunni? :0
2015. aug. 10. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Lételemem a szenvedélyes csókolózás. De a fene se tudja, hogy 50 évesen is az lesz-e.
2015. aug. 10. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
En szeretek csokolozni csak nem kapok levegot az orromon ezert ha csokolozni szeretnek akkor be kell fognom,mely levego ami totalisan kinyirja a pillanatot,plusz s pasi azt hiszi h budos a szaja mivel ugye befogom az orrom😄😄😄
2015. aug. 10. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Én se szeretek csókolózni, valahogy nem értem mit lehet abban élvezni :(
2015. aug. 10. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Elegge fontos. Legutobbi pasim fantasztikusan csokolt imadtam!

Es ahogy az egyes is irja, egy jo csoktol igencsak nedvesedik a bugyi :)

2015. aug. 10. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Én imádom.. csak lenne már kivel
2021. jún. 27. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!